Raport z treningu

24.04.2018 (23:26) | Ireneusz Bartuś | skomentuj (0)
Wtorkowy trening po wygranej z Bruk-Betem miał podobny przebieg jak ten przed tygodniem. Zajęcia były niezwykle intensywne i zawodnicy pracowicie przepracowali półtorej godziny.


 

Cieszyć może powrót do treningów Mariusza Pawelca. Środkowy obrońca pracował indywidualnie i wygląda na to, że szybko możemy oczekiwać jego powrotu na boisko. 32-latek stracił ostatnie trzy tygodnie z powodu kontuzji, ale na wtorkowym treningu można było zauważyć, że Pawelec wraca do dobrej formy fizycznej.

Niepokojąco natomiast wyglądał trening w wykonaniu Marcina Robaka. Napastnik WKS-u trenował razem z kolegami z zespołu, ale po około godzinie odpuścił zajęcia z drużyną i udał się na bok aby nie przeciążać organizmu. Jak udało nam się ustalić wszystko było uzgodnione ze sztabem i taki przebieg wydarzeń był z góry zaplanowany, a więc nie ma się co martwić o odnowienie kontuzji napastnika.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane