Tydzień młodzieży

19.04.2018 (08:02) | Jacko | skomentuj (0)

Przestawiamy raport z ligowych występów młodzieży Śląsk. Dla wielu młodych graczy weekendowe mecze były w cieniu śmierci ich kolegi Bartka Wiciaka.



 

Juniorzy starsi AP Śląsk (CLJ, trener Jawny) dość niespodziewanie przegrali u siebie z Wartą 0:1 i na chwile stracili pozycję lidera. Odzyskali ją po zaległym meczu z Lechią Gdańsk. Śląsk zremisował 1:1 a bramkę strzelił Musiał.
Skład z meczu z Wartę: Śląska Zabielski - Młynarczyk, Sztylka, Buławski, Krocz, Kuriata, Sosna, Ryl, Jasiński, Lewkot, Musiał oraz Miłek, Izydorczyk, Kuśnierz i Czternastek.

Juniorzy starsi WKS Śląsk (DLJ, Trener Maligranda) wygrali w Dzierżoniowie z Lechią 6:1 (3:1). 3 gole strzelił Bialik, 2 Kamiński a 1 Supranionek.
Skład Śląska: Malinowski (Rak) - Błoński, Supranionek, Makowski (Kamraj), Jasiński (Chojnacki), Kamiński, Mokrzycki (Goździewski), Jędryczka (Murawski), Bialik, Aramowicz (Kalitta), Tylki



Juniorzy starsi WKS Śląsk (OLJS, trener Krupa) wygrali ze Świtezią Wiązów 6:1. Po 2 gole strzelili Mieliwodzki, Mularczyk i Połomka.
Skład Śląska: Tatko (Bestrzyński) – Mieliwodzki., Putkowski, Mularczyk, Połomka, Augustyn, Śmiałek, Wawrzyniak, Szandrocho, Pająk, Kluszczyński oraz Zdaniewicz, Badowski, Małączek

Juniorzy młodsi AP Śląsk (CLJ U 17, trener Pietraszewski) zremisowali bezbramkowo z Górnikiem Zabrze. Do drużyny wrócił Dominik Stupienko ale niestety w 20 minucie ponownie doznał kontuzji.
Skład Śląska: Korytkowski, Jarzębowski - Wypart (66' Hawryło), Szpakowski, Skrzypek (74' Gadecki), Samiec-Talar, Stupieńko (20' Modrzejewski), Poniedziałek, Paluszek, Łokietek, Buksa (Bończo-Pióro)

Juniorzy młodsi AP Śląsk (DLJM, trener Muzyka) zremisowali z FC Wrocław Academy 3:3 (0:2). 2 gole strzelił Basiński a 1 Turkowyd
Skład Śląska: Chrobot - Turkowyd, Olczak, Łada, R.Bąk, Trochanowski, Piątek, Wędzikowski, Klimek, Mamis, Basiński oraz Tysiak, Petyniak, Polak, Marut, Draczyński, Tandereszczak, Fediuk

Juniorzy młodsi WKS Śląsk (DLJM, trener Król) pokonali Parasol Wrocław 3:0. 2 gole strzelił Kuboń a 1 Łukasiewicz,
Skład Śląska: Antosik (Czapran) – Żygadło, Myjak, Pabiniak, Łoniewski, Michalak, Nazar, Wiatrak, Biliński, Łukasiewicz, Kuboń oraz Leśny , Łuć, Molenda, Noga, Pisarski

Juniorzy młodsi WKS Śląsk (OLJM, trener Wiśniewski) wygrali 2 mecze – pokonali Młodzik Przeworno- 5:2 (po 2 gole Jarczyński i Błażewicz a 1 Wołk) oraz pokonali Czarnych Kondratowice 3:1 (2 Błażewicz i Kaźmierzak)
Skład w meczu z Młodzikiem: S.Radziwiłłowicz, Ł.Kargulewicz, K.Dąbrowski, F.Mikołajek, M.Dudek, M.Rybka, M.Kaźmierczak, K.Błażewicz, J.Wołk, M.Jarczyński, F.Suszko- M.Szczepaniak, K.Zdeb, J.Mikstacki
Skład z meczu z Czarnymi S.Radziwiłłowicz, Ł.Kargulewicz, K.Dąbrowski, F.Mikołajek, M.Dudek, M.Rybka, M.Kaźmierczak, K.Błażewicz, J.Wołk, M.Jarczyński, F.Suszko- M.Szczepaniak, K.Zdeb, J.Mikstacki



Trampkarze AP Śląsk pokonali na wyjeździe MKS Żory 5:2. A bramki strzelali Waksmundzki, Konstanty, Michalski, Istelski, Paszkowski
Skład Śląska Gasztyk, Maruszczak, Jasek, Waksmundzki, Szmigiel, Paszkowski, Hampel, Góral, Dachnowki, Istelski, Konstanty oraz Flis, Michalski, Stojanowcz, Krasnicki, Matysiak, Olek, Chrupałła

Trampkarze AP Śląsk (I WLT, trener Wołczek) wygrali z AP Oleśnica 6:1.

Trampkarze WKS Śląsk (I WLT, trener Woźniak) wygrali w Jeleniej Górze z Karkonoszami 3:0. 2 gole strzelił Rusek, 1 Bartoń.
Skład Śląska Pabian, Bandziak, Bartoń, Droździak, Jaworski, Lazarowicz, Michalak, Nowicki, Podgórski, Rusek, Zawadzki oraz Kubacki, Grochowina, Maszkowski, Napieralski, Sobków.
Trampkarze WKS Śląsk (OLT, trener Jagieła) pokonali Ślęze 6:0 a bramki strzelali Suski x 2, oraz Sikora Chajdziony i Humski
Skład Śląska Czapran- Łodziana, Dudek, Cychol, Głąb- Moszakowski, Grzesiak, Gupieniec- Sikora, Suski, Grzelak oraz Dec, Szczepański, Orlov, Chajdziony, Humski

Trampkarze WKS III Śląsk (OLT, trener Miśków przegrali z Forzą Wrocław 3:5. Bramki strzelali Mielniczek, Krzesak i Ratajczak.

Trampkarze WKS Śląsk IV (OLT, trener Zawadzki) zremisowali z Rapidem Domaniów 4:0 (2 gole Pyka po 1 Marciszewski i Kowalski)
Skład Śląska Bohdanowicz, Mojka, Brzostek, Chrzanowski, Głuchowski, Kowalski, Marciszewski, Popiołek, Pyka, Marciszewski, Rubaszek, Sendrowski oraz Suprynowicz, Wilk, Skawiński, Torbus

Młodzicy WKS Śląsk (I WLM, trener Piszczałka) zostali rozgromieni w Lubinie przez Zagłębie 0:15
Skład Śląska Wróblewski Cieleszczyn, Mostowik, Paliwoda, Doktór, Fyk, Golińczak, Jankowski, Matyjas, Paliwoda oraz Kołodziej, Lech, Szczyrbak, Woźniczko.

Młodzicy AP Śląsk (II WLM , trener Domagalski) pokonali Polonię Stal Świdnice 2:0 a oba gole strzelił Benedyktowicz.
Skład Śląska Sierda Benedyktowicz, Borys, Graczyk, Kosiba, Kurowski, D. Suski, M. Suski, Wrońki oraz Kucharski, Skóra, Wypart.

Młodzicy (OLM, trener Kordas ) Przegrali z Olimpicem Wrocław 0:7. Ciekawostką jest fakt, ze 2 gole dl arywali strzelił Wiktor Ulatowski, syn byłego zawodnika Śląska.
Skład Śląska Bogdanik, Gruszka, Janiec, Kolman, Nowicki, Tomczak, Zapał oraz Bagiński, Banach, Włodarczyk, Nowacki

Młodzicy WKS Śląsk (OLM, trener Dzigoński) pokonali Kolektyw Radwanice 5:1. 2 gole strzelił Szczepaniak a po 1 Perduta, Pichlak, Sowa
Skład Śląska D.Janota (31’ A.Księżopolski) - M.Nowak, J.Lorkowski (40’ P.Musztyfaga), A.Sowa, W.Sołtowski - F.Rogowski (40’ M.Kowalów), S.Pichlak (45’ K.Kozioł), N.Budzanowski (45’ A.Królikowski) - I.Perduta (31’ A.Szczepaniak).



KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane

Ostatni mecz
Sparingi 2018/2019
15 lipca 2018r., 15:30
Slovan Liberec - Śląsk Wrocław
1:1
Najbliższy mecz
Ekstraklasa 2018/2019
21 lipca 2018r., 15:30
Śląsk Wrocław
Cracovia

Sonda
Które miejsce zajmie Śląsk na koniec sezonu?
1
2-4
5-8
9-14
15-16
 
Śląsk info
1.kolejka Ekstraklasy:

20.07.2018(18:00)
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin :

20.07.2018(20:30)
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk :

21.07.2018(15:30)
Śląsk Wrocław - Cracovia :

21.07.2018(18:00)
Wisła Kraków - Arka Gdynia :

21.07.2018(20:30)
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin :

22.07.2018(15:30)
Górnik Zabrze - Korona Kielce :

22.07.2018(18:00)
Wisła Płock - Lech Poznań :

23.07.2018(18:00)
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice :



Wyszukiwarka
 
Sport Track IV liga
Nazwa Mecze Punkty Bramki
1.Śląsk II Wrocław 30 73 74-27
2.Foto-Higiena Gać 30 73 78-31
3.Bielawianka Bielawa 30 62 58-34
4.Sokół Marcinkowice 30 54 62-42
5.Górnik Wałbrzych 30 51 51-40
6.Piast Żerniki 30 45 51-46
7.Unia Bardo 30 45 57-55
8.Sokół Wielka Lipa 30 44 51-45
9.Polonia-Stal Świdnica 30 38 42-39
10.Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 38 55-56
11.Polonia Trzebnica 30 37 45-49
12.Nysa Kłodzko 30 36 50-67
13.MKP Wołów 30 29 43-55
14.Wiwa Goszcz 30 29 39-64
15.Pogoń Oleśnica 30 16 30-66
16.Karolina Jaworzyna Śląska 30 11 22-92
Pełna tabela/Terminarz/Wyniki Strzelcy
Polecane video


Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk: oprawa kibiców


Ostatnie tweety

Ekstraklasa
NazwaMeczePunktyBramki
1.Wisła Płock 0 0 0-0
2.Miedź Legnica 0 0 0-0
3.Górnik Zabrze 0 0 0-0
4.Lechia Gdańsk 0 0 0-0
5.Wisła Kraków 0 0 0-0
6.Cracovia 0 0 0-0
7.Piast Gliwice 0 0 0-0
8.Śląsk Wrocław 0 0 0-0
9.Arka Gdynia 0 0 0-0
10.Jagiellonia Białystok 0 0 0-0
11.Korona Kielce 0 0 0-0
12.Lech Poznań 0 0 0-0
13.Zagłębie Lubin 0 0 0-0
14.Pogoń Szczecin 0 0 0-0
15.Legia Warszawa 0 0 0-0
16.Zagłębie Sosnowiec 0 0 0-0
Pełna tabela/Terminarz/Wyniki Strzelcy

http://www.lechia.gda.pl lechia-gdansk.pl