Po trzy punkty z outsiderem

17.04.2018 (19:29) | adrdan95 | skomentuj (0)
W środę (18 kwietnia) Śląsk II Wrocław zagra na stadionie przy ulicy Oporowskiej 62 mecz 21. kolejki IV ligi z MKP Wołów. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.


 

Drużyna gości to ligowy outsider, który do tej pory zdobył zaledwie 16 punktów w 19 meczach. Tak skromny dorobek punktowy pozwala im na zajmowanie czternastej pozycji w ligowej tabeli, a gorszą liczbą zdobytych „oczek” od nich dysponują tylko dwa zespoły – Karolina Jaworzyna Śląska oraz Pogoń Oleśnica (odpowiednio dziewięć i osiem punktów).

W tym roku ekipa z Wołowa rozegrała cztery spotkania, z których wygrała tylko jedno z zajmującą obecnie przedostatnie miejsce w lidze Karoliną Jaworzyną Śląską (6:0). Z kolei pokonana schodziła z boiska po starciach z Piastem Żerniki (1:2), Polonią-Stalą Świdnica (0:4) oraz Wiwą Goszcz (1:4). Bilans bramkowy MKP Wołów po tych czterech spotkaniach wynosi 8:10.

Z kolei Śląsk II Wrocław zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 37 punktów, które zdobył w 18 spotkaniach. Do prowadzącej Foto-Higieny Gać traci dziewięć „oczek”, lecz ma dwa mecze więcej do rozegrania, dlatego też aby móc włączyć się do walki o awans i po rocznej przerwie wrócić na trzecioligowe boiska środowy mecz z MPK Wołów musi obowiązkowo wygrać.

W rundzie wiosennej Wojskowi rozegrali jak dotąd trzy mecze, z których dwa wygrali (Wiwa Goszcz (2:0) i Unia Bardo (5:0)), a jeden przegrali – z Bielawianką Bielawa 3:5. Bilans bramkowy wrocławian po trzech wiosennych meczach wynosi 10:5.

W pierwszym meczu Śląska II Wrocław z MPK Wołów, który odbył się we wrześniu na stadionie w Wołowie padł bezbramkowy remis.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane