Cholewiak: Pokazałem, że przyszedłem tu pomóc

15.04.2018 (22:26) | peciaq | własne | skomentuj (2)
Pomeczowa wypowiedź bohatera spotkania, Mateusza Cholewiaka.


 

W pierwszej lidze strzeliłeś w ostatnich trzech meczach cztery gole. Brakowało ci tego gola, czułeś, że możesz to dać drużynie?

Przychodząc tu powiedziałem, że chcę się sprawdzić i pokazać, że nie odstaję i że przyszedłem pomóc. Strzelając te bramki pomagam, a nie przeszkadzam.

Strzeliłeś tak ładną bramkę w I lidze?

Aż tak ładnej chyba nie. To chyba najładniejsza.

Tak szybko chyba nie strzeliłeś?

To był instynktowny strzał, zobaczyłem, że leci w moją stronę, podjąłem decyzję, nie zatrzymywałem nogi i tak wyszło. Bardziej się cieszę z tych trzech punktów i że to pierwszy krok do spokojnego utrzymania.

Pamiętasz wypowiedź trenera Pawłowskiego, który mówił, że nie spał po nocach, gdy chciał cię wystawić na lewej obronie? Myślisz, że teraz będzie mógł spać?

Trzeba zapytać trenera. Ktoś musi zagrać na tej lewej obronie, bo mamy te problemy zdrowotne. To nie moja pozycja, ale chyba prezentuję się tam w miarę OK i czuję się tam dobrze.

KOMENTARZE
~Narayan(2018-04-18 18:07:05)
Przykład Mateusza pokazuje że wzmocnień trzeba szukać w 1 lidze a nie szrot typu Riera. Zawodnicy z 1 ligi dadzą z siebie wszystko Tak jak Mateusz.
marenio(2018-04-17 06:15:56)
Mati piękny strzał, brakowało takich w Śląsku od dawna.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane