Moskal: Jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji

15.04.2018 (20:30) | adrdan95 | skomentuj (0)
Kazimierz Moskal: Przed meczem nasza sytuacja była bardzo trudna, a po tym meczu jest bardzo bardzo trudna. Sami jesteśmy sobie winni. Nie można będąc w naszej sytuacji przyjechać do zespołu, który podobnie jak my nie wygrał od wielu spotkań i podarować im bramkę na samym początku spotkania.


 

Bramka padła w sytuacji kiedy chwilę wcześniej mieliśmy piłkę pod kontrolą. Potem wydaje mi się, że zabrakło nam jakości, aby strzelić bramkę wyrównującą. Nie mam w zwyczaju komentować decyzji sędziego, ale zwrócę tym razem uwagę na dwie rzeczy. Po pierwsze Michał Chrapek był opatrywany 3,5 minuty, a sędzia dolicza tylko cztery. Po drugie Maciej Małkowski w jednej sytuacji był faulowany trzy razy, a sędzia żadnego z nich nie odgwizduje, a dodatkowo daje jemu żółtą kartkę. Dlatego troszeczkę mnie dziwi zachowanie sędziego. Tak jak powiedziałem na początku nasza sytuacja jest bardzo bardzo trudna, ale wieżę w nas do końca.

Panie trenerze skąd się wzięła tak duża liczba strat piłek pańskiej drużyny?
Piłka nożna to gra błędów. Gdy przyjeżdża się do Śląska Wrocław i na początku meczu traci się bramkę to morale siadają i zaczynają się błędy.

Czy zmiana Patrika Mraza w przerwie była spowodowana jego błędem przy straconej bramce?
Absolutnie nie. To nie było zejście za karę. Po prostu nie mieliśmy nic do stracenia i chcieliśmy jeszcze bardziej zagrać do przodu. Stąd wejście Tomasza Brzyskiego. Generalnie w drugiej połowie mieliśmy być wyżej ustawieni, a nie tylko czekać na błąd Śląska.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane