Niewykorzystana szansa rezerw

15.04.2018 (11:43) | jacko | skomentuj (0)

Rezerwy Śląsk przegrały w Bielawie z Bielawianką 3:5 (1:1). Bramki dla Śląska strzelali Tabaka, Łuczak i Kotfas. Tym samym Śląsk II nie wykorzystał potknięcia lidera Foto Higieny Gać, która zremisowała z Piastem Żerniki 2:2. Podopieczni trenera Horwata szybko objęli prowadzenie i równie szybko je tracili. . W I połowie olbrzymią przewagę miał Śląsk ale więcej goli nie padło. W II połowie role się odwróciły ale przewaga gospodarzy przełożyła się na gole. Bielawianka strzeliła ich 4 a Śląsk 2.
Skład Śląska Budzyński - Sobczak (75 Caliński), Pa. Kucharczyk, Tabaka (55 Łazarowicz), Kierkiewicz (60 Kolasa) - Łyszczarz (70 Skrzypek), Kazimierowicz (46 Danielik), Łuczak, Kotfas - Obiała, Scalet (75 Fryczkowski)