Pawłowski: powrót Cotry realny w ciągu dwóch tygodni

13.04.2018 (09:56) | peciaq | własne | skomentuj (2)
Zapraszamy na zapis przedmeczowej konferencji prasowej z trenerem WKS-u Tadeuszem Pawłowskim.


 

Trenerze, może zacznijmy od bilansu zysków i strat.

Na dzień dzisiejszy mamy na plus: wraca Augusto po kartkach i zdrowy jest Chrapek. Dla państwa też ważna informacja, że trenuje Cotra. Pawelec jeszcze nie, ale powrót Cotry jest realny w ciągu dwóch tygodni.

Tych meczów ostatniej szansy już trochę było, ale ten jest już taki ostatni z ostatnich, bo jak nie z Sandecją, to z kim?

Zdajemy sobie wszyscy sprawę, że to jest kluczowy mecz. Uważam, że zrobiliśmy krok do przodu. Motoryka na dzień dzisiejszy wygląda dużo lepiej. W tej chwili oczekuję od zespołu i od siebie kolejnego kroku i zwycięstwa w niedzielę.

Jak bardzo to spotkanie może się różnić od niedawnego, kiedy graliśmy z Sandecją, ale pan miał drużynę w innym momencie, przed zgrupowaniem na kadrę i czasem na pracę? Czy nie obawiamy się walki w powietrzu? Zwłaszcza w naszym polu karnym przy nieźle wykonywanych chociażby przez Brzyskiego stałych fragmentach na wysokich obrońców jak Kraczunow czy Szufryn, którzy dobrze sobie radzą w grze głową, a nam brakuje tych centymetrów. Czy znajdziemy na to sposób?

Myślę, że tak, bo w tej chwili podnieśliśmy tę średnią zespołu. Zrobiliśmy też postęp w grze przy stałych fragmentach zarówno w defensywie, jak i w ofensywie i liczę, że będzie to bardziej nasz plus niż minus. Co do meczu, na pewno będzie dużo taktyki, spodziewam się Sandecji grającej na kontrę, na pewno na pierwszą połowę się zamkną i będą chcieli ruszyć w drugiej.

KOMENTARZE
~jzw(2018-04-14 08:24:25)
Hej Śląsk! p.trenerze mamy ten 1 pkt. z KK.- choć nie było to łatwo. ... wczoraj a.Poznań przegrywa u siebie z tą Koroną Kielce 0-1 ---
~leon(2018-04-13 17:49:02)
Tadziu ty przecież nie masz pojęcia o taktyce
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane