Udana inauguracja oldbojów

12.04.2018 (09:12) | Jacek Bratek | skomentuj (1)
W pierwszym tegorocznym meczu Ligi Oldbojów Śląsk pewnie pokonał Widawę Bierutów. Wrocławianie, którzy po rundzie jesiennej zdecydowanie przewodzą w lidze.


 

WKS wystąpił w tym meczu w mocno osłabionym składzie wygrał zasłużenie i przez większą część meczu miał wyraźną przewagę. Brakowało jednak wykończenia akcji — nie zagrało dwóch najlepszych strzelców drużyny Tomasz Moskal i Maciej Kowalczyk. Prowadzenie dla Śląska uzyskał strzałem z dystansu Robert Rosiński, a na 2:0 podwyższył Miazgowski. Po przerwie goście dość niepodziewanie doprowadzili do wyrównania (po kontrze i karnym) jednak ostatnie słowo należało do Śląska. Dwie bramki strzelił ponownie Miazgowski, a wynik meczu ustalił Przybyła.

Skład Śląska: Zdrojewski — Jankowski, Kras, Haliniak, Obała – Draczyński, Jasiński, Rosiński, Jagieło –Miazgowski, Przybyła oraz Sekunda i Oskierko.

KOMENTARZE
~Paw(2018-04-12 21:46:21)
W tej relacji brakuje tylko jednej, ale za to podstawowej, informacji - wyniku.
Wiem, że po strzelcach bramek można sobie wszystko policzyć. To jednak nie zmienia faktu, że końcowy wynik meczu powinien pojawić się w tej relacji.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane