VIDEO: Tylko Śląsk (odc. 10)

12.04.2018 (09:14) | Banan | skomentuj (2)

KOMENTARZE
~JPNZ(2018-04-13 09:29:31)
Kontuzje to chyba najpoważniejsza przyczyna sytuacji w jakiej się znaleźliśmy, Poprawa prezentował się świetnie kiedy dostawał szansę, Kokoszka w formie to było 30% naszej formacji obrony i obojętne czy zagrał na środku obrony czy w pomocy, Cotra to 20% naszej obrony i co ważniejsze około 50% efektywności drużyny na skrzydle, potrafił nieźle rozbujać się przy linii ale równie dobrze potrafił złamać do środka jak Pich czym robił popłoch w szykach przeciwnika.

Co do postawy zespołu i tego że wiele osób ma wątpliwości do zaangażowania drużyny jako całości, można zwalać winę na szamanów Urbana przy przygotowaniach i tłumaczyć tym gorszą formę, ale jedna rzecz nie pasuje tutaj do końca, piłkarze dotychczas pełniący rolę rezerwowych zawsze opowiadają bajki jak to czekają na swoją szansę i trenują na 100% a potem przychodzi taki sezon jak obecny gdzie drużyna jest zmasakrowana kontuzjami i ich wcześniejsze deklaracje nie mają przełożenia na rzeczywistość. Nie mówię o wynikach a o odczuciach jakie mam oglądając zespół na boisku, nie jestem przekonany czy ten sport sprawia niektórym zawodnikom jeszcze jakąś przyjemność.

Trochę długi ten komentarz się zrobił a nawet nie poruszyłem wielu kwestii, ale zostawię je i poczekam do meczu z Sandecją żeby zobaczyć czy ktoś w tej drużynie jeszcze chce umierać za Śląsk.

Odnosząc się do pytania padającego w programie czy jest jakaś nadzieja na utrzymanie, moja opinia jest taka że podobnie jak w poprzednich sezonach skutek znowu przyniesie rozmowa motywacyjna Oporowskiej i zobaczymy zawodników jak za dotykiem magicznej różdżki gryzących trawę. Smutne to trochę że więcej zaangażowania oglądam w rozgrywkach amatorskich niż u profesjonalistów, podkreślam ZAANGAŻOWANIA bo wyniki w sportach drużynowych nie zawsze są sprawiedliwe.
~jzw(2018-04-12 18:39:04)
Hej Śląsk! -- gm. Wołów i Czernica - ponad 20 tyś mieszkańców tych gmin wchodzi w nowy etap współpracy z WKS BRAWO = Tylko Śląsk! Klub WKS Śląsk Wrocław TO rodzina - jej się nie wybiera bo ją masz - jak prawdziwy kibic na dobre i na złe ! W niedzielę kolejny dzień meczowy = gramy z Sandecją N.Sącz. Wszyscy na stadion !
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane