Ile punktów zdobędzie Śląsk do końca rundy zasadniczej? Wyniki SONDY

11.04.2018 (10:22) | Dominik Szpik | skomentuj (0)
Jakiś czas temu w naszej sondzie padło pytanie ile punktów zdobędzie Śląsk do końca rundy zasadniczej. Czas minął i jak się okazuje wyniki nie odbiegają od rzeczywistości.


 

Spośród 366 głosujących znalazło się 17% optymistów, którzy twierdzili, że WKS zdobędzie 4-6 punktów w dwóch ostatnich meczach. Niestety mecz z Pogonią brutalnie zweryfikował te poglądy i o takowej zdobyczy punktowej mogliśmy pomarzyć. Prawie jedna trzecia glosujących wierzyła, że zdobędziemy 2-3 punkty co było bardzo zdroworozsądkowym myśleniem. Można było założyć, że nawet jeśli nie uda się choć raz wygrać to dwa remisy w starciach z Koroną i Pogonią były jak najbardziej możliwe. Niestety tak się nie stało.

Okazuje się, że kibice Śląska potrafią nieźle przewidzieć przyszłość, ponieważ aż 54% głosujących stwierdziło, że Śląsk nie zdobędzie punktów wcale lub ewentualnie uda się ugrać jeden remis. Mieli oni stuprocentową rację, gdyż najpierw nastąpił blamaż z Pogonią, a potem remis we Wrocławiu z Koroną.

Podsumowując, forma Śląska jest daleko od tej, jaką byśmy chcieli, a nasi czytelnicy są całkiem dobrymi typerami.

Już wkrótce kolejna odsłona sondy ŚLĄSKnetu.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane