Pewne zwycięstwo rezerw

09.04.2018 (20:29) | jacko | skomentuj (0)
Rezerwy Śląska wygrały u siebie z Unią Bardo 5:0 (1:0). Podopieczni trenera Horwata zagrali dobry mecz a dużą wartość w ofensywie dali dwaj panowie Ł (Daniel Łuczak i Adrian Łyszczarz). Śląsk miał wyraźną przewagę ale długo nie mógł udokumentować jej bramkami. Dodatkowo większą część spotkania .nasi zawodnicy grali z przewagą jednego zawodnika. Wychodzącego na czystą pozycję Pasternaka sfaulował Okrojek za co otrzymał czerwoną kartkę. Niestety młody napastnik Śląska po tym faulu również nie wrócił na boisko.

W II połowie Po podaniach Łuczaka i Łyszczarza 2 gole strzelił Obiała. Czwartego gola zdobył wprowadzony niedawno na boisko Kotfas a asystę ponownie zaliczył Łucak. Popularny Łuczi udokumentował swoją bardzo dobrą grę efektownym golem w ostatnich minutach meczu.
Skład Śląska Aleksander Sobczak - Adrian Sobczak (68’ Caliński), Poprawa, Paweł Kucharczyk (73’ Łazarowicz), Kierkiewicz, Scalet (60’ Fryczkowski ) Łuczak, Łyszczarz Kazimierowicz, Pasternak (35’ Kotfas) ,. Obiała (68’ Skrzypek),
W końcówce w zespole gości wystąpił były zawodnik Śląska Marcin Wielgus.