Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław: pomeczowy komentarz

03.04.2018 (07:02) | Pawlak | skomentuj (3)

KOMENTARZE
~FCB(2018-04-04 06:54:21)
Warto tu wejść już tylko żeby popatrzeć na Śliczną Klaudię.. bo na naszych kopaczy to brak słów.
~Zgred(2018-04-03 20:28:02)
Nie mam pretensji o to ,że przegrali , to jest piłka ====Nie mam pretensji ,że bywają mecze ,że przechodzą obok gry, obijają się , to robi każdy , nawet Barcelona ===mam pretensje o to...że nie potrafią się obijać , wiadomo kogo kocha robota ....===do rzeczy :NIE POTRAFIA TRZYMAC PIŁKI , jak przyjdzie co do czego , do trudnego meczu ,gdzie przeciwnik "wisi na karku " pozbywają się piłki w sposób głupi , idiotyczny? to za mało powiedziane .++++
Najsmutniejszy widok ? oto obrońcy rozgrywają piłkę miedzy sobą , po szerokości , piłka jest tak wolna ,że obrona przeciwników ..zdąży się ustawić , zawodnik biega szybciej niż leci piła ...ciekawe zjawisko .
Dzisiaj obrona to nie jest " murowanie bramki " to utrzymywanie oponentów w stanie permanentnego stresu , biega , meczy się , popełnia błędy , zostawia luki w okolicach dla siebie niebezpiecznych ,Śląsk gra w piłkę z innej epoki , obrona -atak , do przodu - do tyłu , to "niecierpliwy futbol " to nie pojedyncze błędy, to błędnie przyjęta koncepcja gry , co na to trener Pawłowski ?
~Max(2018-04-03 09:14:20)
Pani Klaudio, Panie Filipie fajnie, że wlewacie nadzieję w serca kibiców, jednak piłkarze robią wszystko by "wylądować" w pierwszej lidze. Zapytajcie właścicieli Śląska, co w przypadku spadku z ekstraklasy zrobią z graczami, którzy mają wyśrubowane kontrakty? Płacić komuś 60.000 zł za grę w I lidze to dramat i nieporozumienie. Czy gwarant powrotu do ekstraklasy? Wątpię bo z perspektywy tak przepłaconego piłkarza, dodatkowo biorąc pod uwagę jego wiek to lukratywny etacik, bez żadnych wymogów. Czy Śląsk stać na to?
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane