Jakub Kosecki: Na treningach ćwiczyliśmy stałe fragmenty gry

03.04.2018 (01:04) | Pawlak | skomentuj (3)
Ciężki mecz. Chyba jesteście zdenerwowani.
Jakub Kosecki: Na pewno. Przyjechaliśmy tutaj, żeby przynajmniej zremisować to spotkanie. Tracimy trzy bramki po stałych fragmentach gry. Strzelając na wyjeździe dwie bramki, przegrywamy 2:3. To na pewno boli. Czeka nas dużo pracy.


 

Co szczególnie ćwiczyliście podczas przerwy na reprezentację?
Wszystkiego po trochę. Na pewno dużo biegaliśmy, żeby lepiej wyglądać fizycznie i kondycyjnie. Zwracano nam też dużo uwagi na stałe fragmenty gry. A to nas dzisiaj pogrązyło.

Myślicie już o kolejnym spotkaniu z Koroną?
Było gorąco w szatni. Zdajemy sobie sprawę, że to jak gramy nie jest dobre. Musimy w meczu z Koroną wywalczyć upragnione trzy punkty i na tym się skupiamy. Zrobimy wszystko, żeby tak się stało.

Jak oceniasz swoje zdrowie?
Przepracowałem ten okres przygotowawczy w 100%. Czuję się teraz dobrze. Mieliśmy ciężkie treningi. Z meczu na mecz powino być zdecydowanie lepiej. Potrzebowałem tych 90 minut na boisku.

KOMENTARZE
marenio(2018-04-03 23:20:22)
Jesteś żenująco cieńki, zresztą aż żal patrzeć jak niektórzy z was profanują te barwy.Żebyscie chociaż trochę walczyli, zamiast łązić po boisku.
~Mongoloid(2018-04-03 11:53:38)
Po bezsensownym faulu, a wczesniej bezsensownej stracie pilki...
~michal(2018-04-03 10:08:31)
no tak. ale też Kuba bramka wpadła na 2:0 po twoim faulu bezsensownym... oby było tak jak mówisz bo my kibice tracimy cierpliwość... jeździmy za wami wszędzie nawet po takiej grze jaką prezentujecie i wynikach... ten klub i miasto nie zasługuje na to miejsce w tabeli...
hej Śląsk!
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane