SONDA: Ile punktów do końca rundy?

30.03.2018 (10:18) | adrdan95 | skomentuj (2)
Do końca rundy zasadniczej LOTTO Ekstraklasy pozostały dwie kolejki. Śląsk nie ma już szans na awans do górnej połówki tabeli, a najlepszym miejscem jakie może zająć po 30. kolejkach jest obecnie zajmowana przez niego 11. lokata. W najnowszej sondzie pytamy się Was o to ile punktów zdobędzie WKS do w dwóch ostatnich kolejkach.


 

Dla przypomnienia już w najbliższy poniedziałek Śląsk zagra na wyjeździe z Pogonią Szczecin, z kolei w sobotę (7 kwietnia) wrocławianie podejmą na własnym boisku Koronę Kielce.

KOMENTARZE
janusz-biskupin(2018-03-30 17:09:31)
Bardzo mi przykro, ale jako wielkiemu i wieloletniemu kibicowi Slaska musze napisac , ze w tych ostatnich dwoch meczach Slask zdobedzie tylko 1 pkt za remis z Korona wzglednie ale to wersja optymistyczna 2 pkt-y za dwa remisy.
Wydaje mi sie ze, Slask bedzie do ostatniej kolejki walczyl o utrzymanie. Obym sie mylil tego zycze zespolowi jak i sobie.
Panowie musicie zrozumiec , ze pozostanie w ekstraklasie jest jedynym warunkiem na egzystencje tego zespolu bo w przypadku spadku to bedzie takasama plaita jak w przypadku Widzewa czyli spadek do 4 ligi
Hej Slask
~cook(2018-03-30 15:02:09)
4 punkty w ostatnich 2 meczach
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane