Relacja LIVE: Śląsk - Wisła Płock (niedziela, 15:30)

18.03.2018 (12:12) | Pawlak | skomentuj (2)
Zapraszamy na tekstową relację LIVE z meczu 28. kolejki ekstraklasy w której Śląsk zagra we Wrocławiu z Wisłą Płock. Początek 10 minut przed pierwszym gwizdkiem, około godziny 15:20! Będziemy również pisać i komentować na facebooku oraz twitterze! Przypominamy, że naszą relację live przystosowaliśmy do urządzeń mobilnych. Zaglądnijcie na live.slasknet.com.

KOMENTARZE
~kibic(2018-03-18 17:41:07)
Nieróbstwo Robaka razi w oczy. Biegał tylko w pierwszych meczach po objęciu posady przez Pawłowskiego. Znowu mu się odechciało biegać. Zmiana Cholewiaka i Chrapka to nieporozumienie. Lewandowski nic pożytecznego nie zrobił.
gargamel(2018-03-18 16:59:32)
Jeżeli Pawłowski przegra ten mecz to trzeba zgłosić sprawę do prokuratury. Niestety ale uśmiechnięty Tadeusz chyba działa na niekorzyść klubu. A tak nie wolno. Zmienia najlepszego w Śląsku Chrapka a zostawia darmozjadów SIto a już o naszym napastniku Robaku nie wspomnę. To już nie jest wstyd to jest żenada - w Wiśle do dzisiaj sądzą że tak słabego trenera u nich nie było. Prawda - ku-wa prawda. Tadziu ty chyba chcesz spuścić Śląsk - bo jak widzę co robisz na pewno nie działasz aby go utrzymać. Ogólnie jesteś zawsze uśmiechnięty nawet po porażce pm. po porażkach. Taki -uśmiechnięty d-bil-k.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane