Przychodny: Kolejna lokalna firma dokłada cegiełkę

15.03.2018 (12:19) | Pawlak | slaskwroclaw.pl | skomentuj (4)

Prezentujemy poniżej wypowiedzi Marcina Przychodnego (prezes Śląska Wrocław) oraz Kena Nawrota (prezes firmy Nawrot), którzy opowiadali o rozszerzeniu współpracy pomiędzy firmami.


 

Marcin Przychodny, prezes Śląska Wrocław: Bardzo się cieszę, że możemy dziś ogłosić kolejną ważną dla nas współpracę. Firma Nawrot jest już z nami rok, ale teraz rozszerzamy nasze relacje o partnerstwo Akademii Śląska Wrocław. Miło mi poinformować, że logo partnera znajdzie się na koszulkach meczowych drużyny występującej w Centralnej Lidze Juniorów oraz zespołu rezerw.

Jest to dla nas istotna współpraca. Dzięki flocie samochodów firmy Nawrot możemy sprawnie i w komfortowych warunkach dojeżdżać na ważne wydarzenia z życia klubu. Praktycznie codziennie nam służą, by pojawiać się na meczach wszystkich naszych drużyn Śląska.

Dziękuję za współpracę Panu Nawrotowi, który jest w nią bardzo zaangażowany. To szczególne partnerstwo i cieszymy się. że kolejna lokalna firma dokłada cegiełkę do rozwoju naszej zdolnej młodzieży, która z powodzeniem rywalizuje na arenie krajowej.

Ken Nawrot, prezes firmy Nawrot: Minął już prawie rok naszej współpracy ze Śląskiem i teraz mogę powiedzieć, że była to bardzo dobra decyzja. Dla nas to przyjemność i zaszczyt, że możemy współpracować z tak ważnym podmiotem. Jestem przekonany, że dzięki Śląskowi będziemy z powodzeniem rozwijać się na lokalnym rynku.

Czujemy społeczną odpowiedzialność i chcemy angażować się w ważne dla wrocławskiej społeczności instytucje. Naszym priorytetem jest wspieranie lokalnego sportu, gdyż wyzwala pozytywne emocje, promuje zdrowy styl życia i wpływa na prawidłowy rozwój naszej młodzieży.

Chcemy wspierać młodych zawodników i rozwijać ich pasję. Nasza współpraca to nie tylko flota samochodów, ale też działania na rzecz rozwoju sportu na Dolnym Śląsku.

Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy z wrocławskim klubem i cieszę się, że została ona poszerzona o partnerstwo z Akademią WKS Śląsk Wrocław.

KOMENTARZE
~Andrzej(2018-03-15 18:36:58)
To ten, co wymyślił, żeby zatrudnić Pawłowskiego?
~Bartłomiej C.(2018-03-15 16:02:49)
Skoro Ken sponsoruje autka, to jeszcze niech Barbie dorzuci porcję żelu i impreza na 102. Z takim sponsoringiem normalnie Europę zawojujemy. A miasto da kolejną dotację...
~sas(2018-03-15 15:03:16)
Wszystko fajnie a nie mogę doczytać się informacji ale pieniędzy wyłoży sponsor. Z tego co wynika to tylko furki dla pracowników klubu i od razu logo na koszulkach.
~michal(2018-03-15 14:10:03)
wszystko fajnie, super... ale Panie prezesie, sprawy ważniejsze; w ostatnich 4 meczach dorobek trenera Pawłowskiego, to 2pkt na możliwych 12pkt. imponujący prawda? mówił Pan po zwolnieniu Urbana, że liczy na nową jakość... no to mamy jakość... ale ostatnio stwierdził Pan, że teraz najważniejsze jest szybkie utrzymanie... z kolei trener Pawłowski stwierdził, po swoim kolejnym debiucie, że nic więcej się nie dało ugrać (nie wiem czy oglądał w następnej kolejce mecz Górnik-Pogoń ale ok)... Panie prezesie, to po co było po dwóch meczach zwalniać Urbana?! dziś przynajmniej byłyby jeszcze emocje a teraz zobaczymy frekwencję na meczu z Wisłą P. (i to Pan dołożył do tego rękę!). trzeba było dać poprowadzić zespół Urbanowi i po sezonie ewentualne zmiany... amatorszczyzna Panie prezesie (ale nie mam wątpliwości, że na piłce się Pan praktycznie nie zna, jest laikiem a słuchał doradców...)
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane