Wojskowi docenieni przez trenerów reprezentacji

13.03.2018 (00:32) | peciaq | slaskwroclaw.pl | skomentuj (0)
Dobrze rozpoczął się nowy tydzień dla zawodników Śląska Wrocław. Aż trzech Wojskowych zostało powołanych do reprezentacji narodowych.


 

Po raz kolejny już do kadry Łotwy powołano Igorsa Tarasovsa. Stoper Wojskowych, mający na koncie 21 występów dla drużyny narodowej to pewniak w układance selekcjonera Łotyszów. Zdobywca jedyne dla WKS-u bramki w przegranym meczu z Wisłą Kraków rozegra prawdopodobnie dwa towarzyskie spotkania w kadrze narodowej - z Wyspami Owczymi oraz Gibraltarem.

Powołania do kadry biało-czerwonych otrzymali z kolei nasi młodzi zawodnicy, Adrian Łyszczarz oraz Sebastian Bergier. Trener reprezentacji U19 Dariusz Dźwigała znalazł dla Wojskowych miejsce w składzie na turniej Elite Round, który w dniach 19-27 marca odbędzie się we Włoszech. Rozgrywki te będą jednocześnie drugą rundą eliminacji do mistrzostw Europy. Polacy zmierzą się z Czechami, Włochami oraz Grecją, a do ME awans świętować będą zwycięzcy grup.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane