A. Piech: Musimy wykazać większe zaangażowanie i charakter

10.03.2018 (10:56) | Pawlak | skomentuj (1)

Arkadusz Piech: Pierwsza połowa wyglądała w miarę w porządku. Mieliśmy swoje sytuacje, które powinniśmy wykorzystać. Daliśmy sprokurować rzut karny. Przegrywaliśmy, ale udało nam się z tego wyjść. W drugiej połowie dajemy za dużo miejsca Wiśle, mijali nas jak chcieli.


 

Carlitos ograł nas w dziecinny sposób. Wiedzieliśmy, że on ucieka, przerzucali piłkę do boku do niego, on się tam utrzymuje. Widać jego klasę, przy drugiej bramce, co zrobił z Igorsem. Szacunek dla niego. Powinniśmy trochę inaczej się zachowywać w takich sytuacjach. Szczególnie przy trzeciej bramce, gdzie Cywka wjechał sobie jak między tyczki na treningu. Uderza na drugi słupek, dobitka i pada bramka. Musimy wykazać większe zaangażowanie i charakter.

Straciliśmy szanse na pierwszą ósemkę. Jadąc do Krakowa, wiedzieliśmy, że wygrywając spotkanie mogliśmy jeszcze jakoś powalczyć. Wszystko zostało już jednak wyjaśnione. Będziemy walczyć o jak najwięcej punktów i robić przewagę nad klubami, które są niżej.

KOMENTARZE
~kura(2018-03-10 22:35:10)
Przestańcie już gadać głupoty i gwiazdorzyć,bo już się nie da tego słuchać tylko zacznijcie grać patałachy. Kosecki 40 tysięcy miesięcznie!!! Za co???
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane