Joan Carrillo: Mecz wygrała drużyna

10.03.2018 (00:59) | don | skomentuj (0)
Należy złożyć serdeczne gratulacje piłkarzom boto dzięki nim ten mecz został wygrany. To był trudny, skomplikowany mecz. Potrzebowaliśmy kolejnych punktów i byliśmy tego świadomi. Byliśmy dzisiaj bardzo dobrze ustawieni. Drużyna przeciwna zmusiła nas do ofensywnej gry. Było dzisiaj bardzo dużo błędów technicznych, mieliśmy sporo strat. Nie zawsze kontrowaliśmy piłkę. Udało nam się jednak zdobyć trzy bramki, z których jestem bardzo zadowolony.


 

Dlaczego najlepszy w 2018 roku Llonch usiadł dzisiaj na ławce?
Było to zagranie taktyczne. Llonch od kilku spotkań prezentuje się bardzo dobrze. Ma za sobą serię dobrych meczy i to też kosztuje dużo wysiłku fizycznego. Daje z siebie bardzo dużo fizycznie. Chciałem uniknąć takiej sytuacji, w której zawodnik nie daje rady fizycznie. Dlatego postanowiłem, że mecz rozpocznie na ławce. Kiedy widziałem, że gra toczy się w takim rytmie, że można go wpuścić na boisko to zdecydowałem się na zmianę.

Czy zgadza się trener ze stwierdzeniem, że mecz został wygrany przez jednego zawodnika?
Jest to dość drastyczne zdanie, nie uwzględnia innych zawodników, którzy dobrze pracowali. Wszyscy się starali żeby wygrać spotkanie. Na ostatniej konferencji pytali państwo dlaczego Carlitos nie strzela. W tym momencie przyszła zwyżka formy i trzy gole w meczu. Dzisiejszy mecz wygrała drużyna a nie jeden konkretny zawodnik.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane