Waszym zdaniem, Tadeusz Pawłowski...? Wyniki SONDY!

07.03.2018 (23:16) | Dominik Szpik | skomentuj (1)

W ostatniej sondzie poruszyliśmy temat nowego trenera. Zapytaliśmy, co waszym zdaniem osiągnie drużyna Śląska pod wodzą szkoleniowca Pawłowskiego. Sondę uznajemy za zakończoną, a poniżej prezentujemy jej wyniki.


 

Na ponad 600 głosujących aż 53% uważa, że WKS utrzyma się w bezpiecznej odległości od strefy spadkowej. Póki co wyniki nie świadczą, by miało się tak stać, natomiast jeszcze za wcześnie, żeby praca trenera Pawłowskiego już dawała efekty. Rzetelnie ocenić pracę nowego szkoleniowca będzie można dopiero po przerwie na kadrę, kiedy to trener będzie miał więcej czasu i więcej jednostek treningowych, aby wprowadzić swoje założenia.

Prawie 1/4 głosujących uważa, że Śląsk spadnie po sezonie do I ligi. Nie jest to bezpodstawne, wszak na 5 meczów w tym roku wrocławianie zdobyli dwa punkty. Szczególnie boli utrata dwóch punktów w meczu z Sandecją po słabym występie WKS-u. Osoby, które oglądały ten mecz, nie mylą się, mówiąc, że był to jeden z najgorszych meczów Śląska w tym sezonie.

Mimo wszystko wiara w narodzie jest i znaleźli się tacy, którzy w awans do górnej ósemki wierzą. Wierzy w to 18% głosujących. Na logikę nie jest to lekkomyślne stwierdzenie, bo matematyczne szansę na awans dalej są, a potencjał drużyny pozwala patrzeć w przyszłość z optymizmem. Wystarczy tylko, że ten potencjał zostanie uwolniony przez trenera, który odbudował Sebastiana Milę, dostarczając świetnego piłkarza nie tylko dla WKS-u ale i dla reprezentacji Polski!

Ostatnią opcją do głosowania w ankiecie było „będzie trenerem na lata?”, na którą zagłosowało 6% głosujących. Wszyscy oczywiście życzylibyśmy sobie, aby trener Pawłowski pozostał z nami jak najdłużej, lecz realia polskiego rynku trenerów każą nam powątpiewać w tę opcję.

Jak widać po wynikach we Wrocławiu kibice nie liczą na cuda i realnie mają nadzieje, że utrzymanie to tylko formalność. A w przyszłym sezonie prosto na szczyt!

Waszym zdaniem, Tadeusz Pawłowski...
- utrzyma Śląsk w bezpiecznej odległości od strefy spadkowej 53%
- awansuje z Wojskowymi do pierwszej "8" 18%
- spadnie do 1 Ligi 24%
- będzie trenerem na lata? 6%

KOMENTARZE
~bolo30(2018-03-09 12:44:09)
Odbudował Milę? On tylko zakazał mu jeść i chlać, a wziąć się za trening a nie podpier...lanie!
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane