Rezerwy nie zwalniają tempa

05.03.2018 (23:07) | Jacko | skomentuj (0)

Rezerwy Śląska wygrały kolejny sparing. Tym razem podopieczni trenera Horwata pokonali Polonię Nysa 6:1 (1:0). Trzy bramki dla Śląska strzelił powracający po kontuzji Jaroszyński a po jednej: Obiała, Pasternak i Fryczkowski.


 

Rozgrywki IV ligi startują za 2 tygodnie a celem Śląska II jest powrót do III ligi. Wcześniej trzeba wyprzedzić Foto-Higienę Gać i wygrać baraże ze zwycięzcą grupy wschodniej. Z drużyny zimą odeszli: Czerwiński i Taranek (obaj do Piasta Żerniki) ale za to doszło kilku zawodników z drużyny juniorów (Pasternak, Golus, Fryczkowski) oraz bramkarz Wadach. Ciągle przymierzanych jest też kilku innych graczy. Kadra będzie szersza, co było w niektórych meczach problemem jesienią.

Skład Śląska w meczu z Nysą: Budzyński, Sobczak Adrian, Tabaka, Lazarowicz, Kierkiewicz, Kazimierowicz (Kucharczyk Piotr), Danielik, Kotfas, Skrzypek (Golus), Obiała (Fryczkowski), Pasternak (Jaroszyński).

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane