Zapowiedź meczu: Na szczęście jest Sandecja

02.03.2018 (20:33) | don | własne/ iforbet.pl | skomentuj (0)
Lepszej okazji na przełamanie już chyba nie będzie. Już jutro do Wrocławia przyjedzie czerwona latarnia ligi. Bilans punktowy obu zespołów w 2018 roku jest identyczny. Ledwie oczko w czterech rozegranych dotąd spotkaniach.


 

Śląsk wspomniany wyżej punkt wywalczył przed tygodniem w domowym starciu z Górnikiem. I był to bardzo szczęśliwy punkt. Mniej szczęścia zielono-biało-czerwoni mieli w środowy mroźny wieczór w Poznaniu. Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego zagrali dobrą pierwszą połowę, w drugiej oddali inicjatywę Lechowi i ostatecznie, mimo że nie byli słabsi, przegrali 1:2.

Powracający na wrocławską ławkę trenerską Tadeusz Pawłowski zmienił ustawienie. W stolicy wielkopolski oglądaliśmy duet defensywnych pomocników: Srnić-Augusto. Zawodnicy zapomnieni przez Jana Urbana zaprezentowali się bardzo dobrze i wiele wskazuje na to, że na dłużej zadomowią się w wyjściowej jedenastce.

Sandecja ze zmianą trenera nie czekała do pierwszych wiosennych spotkań. W Nowym Sączu na Kazimierza Moskala postawiono już w grudniu. Efekty? Punkty wywalczony „u siebie” w Niecieczy z Koroną i spadek na samo dno ligowej tabeli. W dwóch poprzednich kolejkach nie zdobyli nawet bramki. Chociaż trzeba przyznać, że patrząc na same statystyki zespół z Podkarpacia nie wyglądał źle, a gdyby nie samobójcze trafienie Adriana Basty w Niecieczy byłby remis.

Sandecja to absolutny beniaminek na poziomie ekstraklasy. Mimo to, w składzie zespołu trenera Moskala znajdziemy wielu niezwykle doświadczonych, w tym dwóch mistrzów Polski ze Śląskiem – Mateusza Cetnarskiego i Patrika Mraza.

Sponsor Śląska, forBET faworyta jutrzejszego meczu widzi w zespole gospodarzy – kurs 1,88. Za postawienie złotówki na remis można wygrać 3,50 zł, a za wygraną gości aż 4,30 zł.

Czy powrót do Wrocławia okaże się dla nich szczęsliwy? Przekonamy się już w jutrzejszy wieczór. Pierwszy gwizdek sędziego Mariusza Złotka o godzinie 15:30. Mimo mroźnej pogody zachęcamy do przybycia na stadion i dopingowania Śląska.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane