Przełamać fatum na groźnym u siebie Lechu. Zapowiedź 25. kolejki

27.02.2018 (14:54) | peciaq | własne/iforbet.pl | skomentuj (0)
Już jutro Śląsk po raz kolejny spróbuje przełamać swoje wyjazdowe fatum. Przed wrocławianami nie lada wyzwanie, ponieważ środowym rywalem WKS-u jest mocny u siebie Lech Poznań. Zapraszamy na naszą zapowiedź tego spotkania.


 

Śląsk Wrocław w bieżącym roku jeszcze spotkania nie wygrał. 2018 rok zaczęliśmy od dwóch wyjazdowych porażek (z Cracovią oraz Legią), a w niedzielę Wojskowi zdobyli swój pierwszy tegoroczny punkt, podejmując u siebie Górnik Zabrze. Spotkanie to, dzięki bohaterskim interwencjom Jakuba Słowika zakończyło się remisem 1:1. Niestety nie można powiedzieć, by gra naszego zespołu napawała optymizmem. Nasi piłkarze w spotkaniu z zabrzanami byli stroną zdecydowanie słabszą i tylko dzięki szczęściu (oraz wspomnianemu wcześniej Słowikowi) Śląsk zachował twarz.

Czyżby więc przed meczem z Lechem nie było żadnych pozytywów? Nie do końca. Od objęcia drużyny przez Tadeusza Pawłowskiego widać przynajmniej jeden pozytyw: rotację składu. Trener zdaje się dobrze reagować na wydarzenia na boisku oraz formę poszczególnych zawodników, nie boi się wprowadzać zawodników wypoczętych, młodych lub tych, którzy u Urbana szans na grę nie mieli. Co to znaczy dla nas przed jutrzejszym spotkaniem? Naszym zdaniem trener Pawłowski zaskoczy nas składem.

A teraz kilka słów o naszym rywalu. Lech ma zdecydowanie problem na wyjazdach, podobnie jak Wojskowi nie wygrali jeszcze w tym roku na terenie rywala. Jutro jednak lechici podejmują nas u siebie, a przy ul. Bułgarskiej są zupełnie inną drużyną. Grają agresywnie, wysoko pressingiem i "rzucają się" na rywala już od pierwszym minut spotkania. Swoje jedyne dotychczasowe spotkanie w Poznaniu wygrali 2:0, pokonując przyjezdną Pogoń Szczecin, która po przerwie zimowej prezentuje się przecież znacznie lepiej niż jesienią. Receptą na sukces WKS-u będzie z pewnością podejście do spotkania bez kompleksów, nie odpuszczanie rywalowi i dużo walki. Do tego musimy liczyć na odrobinę szczęścia i przetrzymać początkowy napór rywala.

Innego zdania jest sponsor WKS-u, bukmacher forBET, który praktycznie nie daje wrocławianom szans na wygraną, ustalając kurs na zwycięstwo teamu z Poznania na 1,45. Obstawiając remis można otrzymać 4,10 zł za każdą postawioną złotówkę, zaś ci pełni wiary w umiejętności Śląska Wrocław mogą się nieźle obłowić - forBET oferuje aż 8,60:1 za zwycięstwo drużyny ze stolicy Dolnego Śląska.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane