VIDEO: Dwugłos trenerski

25.02.2018 (18:07) | Pawlak | skomentuj (3)


 

KOMENTARZE
~krzych(2018-02-26 11:56:02)
Tak już na chłodno, na tle szybkich piłkarzy Górnika widać było kiepskie przygotowanie motoryczne do rundy wiosennej. A niektórzy, jak Vacek czy Celeban wprost razili powolnością. No i z taką obroną trudno o prowadzenie otwartej, ofensywnej gry. W drugiej połowie było już znacznie lepiej, a Arek wyrasta na prawdziwego lidera. Nie było najlepiej, ale dajmy trenerowi jeszcze ze dwa, trzy tygodnie luzu. Może jakoś poprawi to, co Urban ewidentnie spieprzył. Może już w środę będzie lepiej?
~Darek(2018-02-26 11:14:36)
Do michal , muszę kolego przyznać Ci racje, mecz był do wygrania, ale pierwsza połowa i taktyka Pana Pawłowskiego do bani, też myślę że z innym trenerem mecz był do wygrania, jaki trener taka gra, a szkoda bo drużyna personalnie jest na grupę mistrzowską.
~michal(2018-02-26 01:17:03)
Panie Pawłowski, ten mecz był jak najbardziej do wygrania, gdyby nie Pana wspaniały koncept i eksperyment z posadzeniem m.in. Riery czy Piecha na ławce... oglądając I połowę katastrofa, nie wierzyłem po prostu! i jestem przekonany, że gdyby Urban prowadził dziś drużynę, to byłyby 3pkt... i na koniec powiem tak: przy dobrym remisie w Lubinie dziś Pan zawalił mecz i niestety chyba definitywny koniec marzeń o grupie mistrzowskiej... i proszę nie opowiadać konfabulacji, że nic się dziś ugrać więcej nie dało...
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane