Czy Śląsk awansuje do grupy mistrzowskiej? Wyniki SONDY

21.02.2018 (07:31) | peciaq | własne | skomentuj (0)
grupoweKilka dni temu zapytaliśmy Was za pomocą sondy, czy Śląsk awansuje do grupy mistrzowskiej. Czas na głosowanie się zakończył, a nadszedł czas podsumowania ciekawych wyników ankiety.


 

Z ponad 650 głosujących jedynie 35% wciąż wierzy w awans Śląska do grupy mistrzowskiej. Podstawą do takiej opinii z pewnością były niedawne zmiany w klubie oraz nieliczne przebłyski kilku zawodników. Na wyróżnienie po stronie plusów (dodajmy, że dość naciągane) zasłużyli być może jedynie Robert Pich i dobrze prezentujący się przeciwko Legii Sebastian Bergier oraz Maciek Pałaszewski.

Prawie 2/3 głosujących nastawia się już jednak na walkę WKS-u o jak najwyższe miejsce w dolnej części tabeli. Takie podejście ma swoje uzasadnienie. Dwa pierwsze mecze Śląska po przerwie zimowej nie mogły napawać optymizmem - WKS nie pokazał przeciwko Cracovii i Legii niczego specjalnego. Drużyna jest ociężała, bezbarwna i mimo przepracowania całego okresu przygotowawczego niedomaga fizycznie, a do tego w dalszym ciągu Wojskowych męczą kontuzje.

Reasumując, wyniki sondy nikogo chyba nie dziwią. My jednak jak na prawdziwych kibiców przystało, wierzyć będziemy do ostatniej minuty meczu 30. kolejki Ekstraklasy.

Już wkrótce kolejna odsłona sondy ŚLĄSKnetu, a w niej... starcie dwóch głośnych nazwisk.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane