Pojedynek: Bergier - Niezgoda

18.02.2018 (22:58) | ClaudiaHaor | skomentuj (0)

W piątkowym meczu Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław pod lupę wzięliśmy napastników obu zespołów: Jarosława Niezgodę i Sebastiana Bergiera. Piłkarz warszawskiej drużyny zdobył jedną bramkę, choć to nie on grał pierwsze skrzypce w linii ataku tego dnia. Zawodnik WKS-u zanotował asystę.


 

Jarosław Niezgoda dołożył kolejne trafienie na swoje konto, chociaż to nie on zapewnił Legii bezpieczne trzybramkowe prowadzenie. Młody napastnik dobił Śląsk, strzelając czwartą bramkę na konto Legionistów. Gwiazdą w drużynie gospodarzy był tym razem Kasper Hämäläinen, który zaliczył hattricka.

Sebastian Bergier po raz pierwszy w karierze pojawił się na murawie od początku spotkania. Atakujący Śląska był bezradny wobec czujnych obrońców drużyny Romeo Jozaka, ale zdołał zaliczyć ładną asystę. Jego podanie “klepką” na linii pola karnego wykorzystał Pich i tym samym Śląsk strzelił przy Łazienkowskiej honorowego gola.

Jeśli chodzi o pozostałe statystyki to Bergierowi możemy zapisać 2 celne strzały, natomiast Niezgodzie tylko 1, ale po nim właśnie padł gol. Zawodnik Legii zaliczył też 4 celne podania do przodu (dokładnych ok. 70%). Sebastian Bergier był tu skuteczniejszy (ok. 80% celnych podań), ale zdecydowaną większość pojedynków wygrał napastnik gospodarzy. Obaj zawodnicy znaleźli się na pozycji spalonej tylko raz. Jarosław Niezgoda rozegrał 81 minut, a Sebastian Bergier 63 minuty.

Sebastian Bergier:

Bramki: 0
Asysty: 1
Podania kluczowe: 1
Strzały celne: 2
Podania celne: 6
Dryblingi: 0
Straty: 7
Faule: 1
Faulowany: 0
Kartki żółte: 0
Kartki czerwone: 0
Na spalonym: 1

Jarosław Niezgoda:

Bramki: 1
Asysty: 0
Podania kluczowe: 0
Strzały celne: 2
Podania celne: 4
Dryblingi: 1
Straty: 10
Faule: 2
Faulowany: 1
Kartki żółte: 0
Kartki czerwone: 0
Na spalonym: 1

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane