Porozumienie klubu ze stadionową spółką

15.02.2018 (11:05) | Pawlak | slaskwroclaw.pl, przegladsportowy.pl | skomentuj (3)
Śląsk Wrocław doszedł do porozumienia ze spółką Stadion Wrocław dotyczącą dzierżawy obiektu. Klub będzie zarządzał obiektem, a dzięki temu pobierał wszystkie zyski z dnia meczowego. "Kwota wynegocjowana przez nowego szefa zarządu klubu Marcina Przychodnego jest poniżej 2 milionów złotych" - można przeczytać w "Przeglądzie Sportowym".


 

Umowa będzie obowiązywała przez trzy sezony piłkarskie. Wejdzie w życie po przeprowadzeniu wszelkich formalności prawnych.

"Porozumienie zapewnia także I drużynie Śląska gwarantowaną liczbę treningów na obiekcie przed meczami u siebie i dodatkowe treningi po uzgodnieniu ze Stadionem Wrocław" - informuje klub. To sugeruje, że to spółka Stadion Wrocław będzie odpowiedzialna za murawę.

Docelowo klub ma przenieść swoje biuro na al. Śląska, a stadion przy ul. Oporowskiej będzie wykorzystywany przez akademię. Tam też mają zostać wybudowane nowe boiska treningowe.

KOMENTARZE
~StaryWiver(2018-02-16 12:18:59)
Moje pytanie tylko takie, czy te 2 mln, to za rok, czy za cały kontrakt?
~jzw(2018-02-15 18:24:30)
Hej Śląsk! Dzień Meczowy WKS i w kwestii finansowej jest Nasz. Brawo! To dobre info. Niech ~ta zgodność~ we Wrocławiu będzie światełkiem w tunelu – idźmy dalej tą drogą. Niech nasz WKS Śląsk Wrocław będzie dla fansWKS prawdziwą wartości, o którą wszyscy właściwie dbamy. Nawet jeżeli głośno i zaciekle walczymy o dobre imię klubu – róbmy TO w taki sposób, by zachęcać - nie odstraszać do przechodzenia na mecze Naszego Śląska. Niech zDolnyŚląsk, ZIELONO-BIAŁO-CZERWONI wypełnią trybuny naszej Wrocławskiej Świątyni Piłkarskiej w Dniu Meczowym WKS. Hej Śląsk!
~wks(2018-02-15 16:43:39)
wkoncu cos sie dzieje ..chociaz 2 mln za stadion to duzo za duzo np.lech placi ok.1mln z czego polowe placi miasto.i tez maja zyski z dnia meczowego
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane