Grali młodzi

14.02.2018 (11:20) | jacko | skomentuj (0)


Przestawiamy raport z występów młodzieżowych zespołów Śląska. Zachęcamy do przesyłania wyników na mail jacko@slasknet.com. Juniorzy starsi WKS Śląsk (trener Maligranda) pokonali Widzew 3:2. Bramki strzelali: Bialik, Kamraj i Kazanecki.



 

Skład Śląska:
1 połowa: Testowany- Chmulak, Supranionek, Błoński, Jasiński, Makowski, Kaminski, Kazanecki, Kamraj, Mokrzycki, Goździewski
2 połowa: Rak - Błoński, Supranionek, Chojnacki, Jasiński, Głogowski, Murawski, Bialik, Goździewski, Kotleszka, Makowski.

Juniorzy młodsi WKS Śląsk (trener Król) wygrali z Widzewem 5:1 (2 gole Łukasiewicz po 1 Pisarski, Noga i Biliński.

Juniorzy młodsi AP Śląsk rozegrali dwumecz z Dynamem Drezno. Rocznik 2001 (trener Jawny) wygrał 6:1. Bramki zdobyli Paluszek, Osiecki, 2x Bałdyga, Samiec-Talar i Szpakowski.
Skład: Korytkowski, Wypart, Paluszek, Boncza-Pioro, Łokietek, Stupieńko, Szpakowski, Jarzębowski, Osiecki, Bałdyga, Samiec-Talar.
Grali także: Smolak, Buksa, Skrzypek, Telatynski, Modrzejewski, Burkowski, Ciszewski

Rocznik 2002 (trener Muzyka) przegrał 2:5 choć prowadził 2:1/ Obie bramki strzelił Głowieńkowski.

Skład Śląska: Testowany I – Mojka, Lamorski, Petyniak, Olczak, Szymański, Mamis, Wędzikowski, Basiński, D.Bąk, Głowieńkowski oraz Chrobot, Turkowyd, R.Bąk, Klimek, Marut, Testowany II, Polak, Gadecki, Pasek.

W wewnętrznym sparingu juniorów młodszych WKS Śląsk rocznik 2003 (trener Woźniak) pokonał rocznik 2002 (trener Rusak) 9:5. Bramki dla zwycięzców strzelili Leja 4, Napieralski 2 oraz Rusek, Michalak i Wańdoch.

Trampkarze AP Śląsk (trener Frańczak) pokonali GK Tychy a bramki strzelali Tanderszczak i Paszkowski.

Trampkarze WKS Śląsk (trener Woźniak) pokonali piłkarki AZS Wrocław 8:1. Po 2 Gole strzelali Bartoń, Zawadzki i Rusek a po 1 Podgórki i Leja

Druga drużyna prowadzona przez trenera Jagiełłę pokonała Polonię Wrocław 4:1 (2 gole Suski, po 1 Orlov i Kubiak)

Trampkarze AP Śląsk (trener Wołczek) pokonali GK Tychy 7:0.

Młodzicy AP Śląsk rozegrali dwumecz z Zagłębiem Lubin. Oba mecze wygrali nasi zawodnicy.

Rocznik 2005 (trener Bielski) wygrał 4:1 a bramki strzelali 2x Ćwikła, Kruk, Gruszecki
Skład Śląska: Głogowski, Butra, Kmiecik, Pajączek, Ostaszewski, Bujoczek, Wołczek, Flak, Siewiera, Lipiński, Gruszecki. Ponadto grali:Sobolewski, Murat, Iwaszko, Bachar, Ćwikła, Kruk, zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2.

Wiele emocji dostarczył widzom pojedynek Śląska i Zagłębia w roczniku 2006. Podopieczni trenera Domagalskiego przez większą część spotkania gonili wynik i za prawą świetnej dyspozycji strzeleckiej Kosiby, który strzelił 4 gole wygrali 5:4. Piątą bramkę zdobył Graczyk.
Skład Śląska Sierda, Andrzejewski, Wroński, Wypart, Borys, Suski M, Suski D, Kurowski, Kucharski, BenedParasol Wrocław yktowicz, Kosiba, Graczyk, Skóra.

II zespół młodzików Śląska , rocznik 2006 pokonał Paraol Wrocław 9:1.
Skład Śląka Andrzejewski Alan Sierda Wiktor Rozpara Kacper Zięba Kajetan Baca Alan Raszewski Antonii Kawałek Gracjan Oliwa Arkadiusz Kaczmarski Jakub Zawada Oskar Kudelskyi Danił Ziętek Leon Gawłowicz Piotr

Młodzicy WKS Śląsk (trener Dzigoński) pokonali Ślęzę Wrocław 3:0 a wszystkie bramki zdobył Pichlak
Skład Śląska D.Janota (36' A.Księżopolski) - M.Nowak, A.Sowa (50' J.Hotała) - S.Pichlak, M.Mazur (36' K.Sztaba), F.Rogowski (36' J.Lorkowski), W.Sołtowski, A.Królikowski (36' K.Kozioł) - K.Kozak (36' K.Jucha)

Niezwykle udany weekend zanotowali piłkarze AP Śląsk rocznik 2007 (trener Blecharz).W piątek pokonali Inter Mediolan 3:1, a następnie wygrali międzynarodowy turniej Junioren Masters 2018. W fazie grupowej Śląsk wygrał z FSV Zwickau 3:2, SV Wehen Wiesbaden 4:0, FSV Inningen 4:0 oraz zremisowali z FT Starnberg 2:2. W kolejnych rozgrywkach Śląsk pokonał TV 1860 Rosenheim 2:1, Wacker Innsbruck 6:0 i AS Cittadella 1973 6:0.
W rozgrywkach pucharowych Śląsk pokonał kolejno FC St. Pauli 7:1, TSV Grunwald 2:0 a w półfinale Kickers Offenbach 3:1.
W finale Śląsk wygrał z austriackim SV Grodig 5:1.



KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane

Ostatni mecz
Ekstraklasa 2017/2018
20 kwietnia 2018r., 18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław
1:2
Najbliższy mecz
Ekstraklasa 2017/2018
30 kwietnia 2018r., 18:00
Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk

Sonda
Które miejsce zajmie Śląsk na koniec sezonu?
9-11
12-14
15-16
 
Śląsk info
32.kolejka Ekstraklasy:

20.04.2018(18:00)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 1:2

20.04.2018(20:30)
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 0:1

21.04.2018(15:30)
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0:0

21.04.2018(18:00)
Górnik Zabrze - Wisła Płock 0:1

21.04.2018(20:30)
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 0:3

22.04.2018(15:30)
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 3:1

22.04.2018(18:00)
Wisła Kraków - Legia Warszawa 0:1

23.04.2018(18:00)
Lechia Gdańsk - Cracovia 0:0



Polecane video


Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk: oprawa kibiców


Ekstraklasa
NazwaMeczePunktyBramki
1.Lech Poznań 32 58 50-24
2.Legia Warszawa 32 57 44-32
3.Jagiellonia Białystok 32 57 49-38
4.Wisła Płock 32 53 45-37
5.Górnik Zabrze 32 50 58-48
6.Korona Kielce 32 48 45-40
7.Zagłębie Lubin 32 46 40-34
8.Wisła Kraków 32 45 42-37

9.Cracovia 32 43 42-41
10.Arka Gdynia 32 40 38-36
11.Śląsk Wrocław 32 37 38-49
12.Lechia Gdańsk 32 35 41-52
13.Pogoń Szczecin 32 35 36-48
14.Piast Gliwice 32 31 29-40
15.Bruk-Bet Termalica Nieciecza 32 29 33-56
16.Sandecja Nowy Sącz 32 28 30-48
Pełna tabela/Terminarz/Wyniki Strzelcy

Wyszukiwarka
 
Sport Track IV liga
Nazwa Mecze Punkty Bramki
1.Foto-Higiena Gać 22 52 60-25
2.Śląsk II Wrocław 20 43 49-21
3.Bielawianka Bielawa 21 42 36-23
4.Sokół Marcinkowice 21 40 44-30
5.Piast Żerniki 21 35 37-29
6.Unia Bardo 21 34 43-40
7.Sokół Wielka Lipa 20 32 34-30
8.Górnik Wałbrzych 20 32 32-29
9.Orzeł Ząbkowice Śląskie 21 29 37-36
10.Polonia-Stal Świdnica 21 27 31-27
11.Nysa Kłodzko 21 26 39-51
12.Polonia Trzebnica 22 25 29-36
13.Wiwa Goszcz 21 21 27-45
14.MKP Wołów 21 17 28-42
15.Pogoń Oleśnica 21 11 20-38
16.Karolina Jaworzyna Śląska 20 9 14-58
Pełna tabela/Terminarz/Wyniki Strzelcy
Ostatnie tweety

http://www.lechia.gda.pl lechia-gdansk.pl