Młodzi Wojskowi zbierają doświadczenie reprezentacyjne

12.02.2018 (01:30) | peciaq | 90minut.pl/własne | skomentuj (1)
http://slasknet.com/temp/20160325juniorzy_mlodsi.jpgW niedzielę kadra Polski U18 rozegrała swoje drugie spotkanie w ramach turnieju reprezentacji w La Mandze. Na boisku w meczu z Rumunią pojawili się aż dwaj zawodnicy drużyny Śląska z CLJ.


 

Młodzieżowa kadra Polski wygrała z Rumunią 2:1. Pełne 90 minut rozegrał skrzydłowy Maciej Buławski, zaś w 63. minucie spotkania na boisku zameldował się grający z numerem 13, Bartosz Boruń.

Maciej Buławski to wychowanek gdyńskiego Bałtyku. W połowie ubiegłego roku młody pomocnik dołączył do młodzieżowej drużyny Śląska Wrocław i po 14 meczach rozegranych na poziomie grupy zachodniej Centralnej Ligi Juniorów może się pochwalić pięcioma trafieniami.

Identyczne statystyki (14 meczów/5 bramek) zanotował jak do tej pory drugi z naszych młodych reprezentantów Bartosz Boruń. Występujący w środku pola zawodnik pierwsze piłkarskiej kroki stawiał w akademiach Śląska Wrocław oraz w Polonii Miłoszyce.

W następnym spotkaniu kadra U18 Wojciecha Tomaszewskiego zagra z Norwegią. Mecz odbędzie się 13 lutego, a my czekamy na kolejne występy naszych zawodników.

KOMENTARZE
~lipa(2018-02-12 12:26:35)
nie mozecie juz wrzucic zdjecia Buły i Bartka? bez sensu. Poza tym co za wojskowi. Akademia Śląska nie ma nic wspolnego z wojskiem . Temat tym bardziej mylny ze z mamy Wojskowy Klub Sportowy Śląsk ale to calkiem inny klub
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane