Mateusz Lewandowski: Ten mecz był do wygrania

11.02.2018 (10:09) | Pawlak | skomentuj (5)

Pierwszy mecz po powrocie do Śląska. Jak Pan ocenia swój dzisiejszy występ?
Mateusz Lewandowski: Moja gra była taka jak całej drużyny. Na pewno to nie był nasz dobry mecz. Wydaje mi się, że Cracovia też nie grała jakiegoś super meczu. To był taki mecz na przetarcie po przerwie zimowej. Szkoda szczególnie tej drugiej bramki. Mogliśmy z Krakowa wywieźć chociaż punkt. Myślę, że jest dużo do poprawy w naszej grze. I musi nam się to udać szybko, bo mamy mało czasu.


 

To kolejny mecz kiedy Śląsk na wyjeździe prowadzi, ale nie dość, że nie zdobywa nawet punktu, to przegrywa. Czy to jest jakiś problem psychologiczny?
Ciężko mi powiedzieć. Taki jest sport. Obie drużyny grają po to, żeby wygrać. Dzisiaj Cracovia była po prostu bardziej konkretna pod bramką. Stwarzali sobie sytuacje i z autów i z rożnych. Niestety nie wywieźliśmy nawet punktu.

Czy Śląsk jako drużyna ma jakiś problem z meczami wyjazdowymi? Bo w tym sezonie nie udało się jeszcze wygrać ani razu.
Ciężko mi powiedzieć. Nie jestem tutaj długo. Myślę, że ten mecz był spokojnie do wygrania. Tak jak powiedziałem na początku, Cracovia wielkiego meczu też nie grała. My niepotrzebnie wdaliśmy się w taką bijatykę. Zamiast spróbować trochę uspokoić grę to poszliśmy na wymianę i źle się to dla nas skończyło.

Wrócił Pan po pół roku do Śląsku i od razu znajduje się w wyjściowym składzie. Czy to dla Pana zaskoczenie, że tak to się potoczyło?
Rozmawiałem z trenerem już wcześniej. Chciał mnie tutaj, żebym grał. Ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Wydaje mi się, że w tym czasie, który tutaj spędziłem z chłopakami, pokazałem się z dobrej strony.

KOMENTARZE
~Mongoloid(2018-02-12 23:14:40)
Naucz sie dośrodkowywać matole!
b33rfan(2018-02-11 13:29:33)
Mecze na przetarcie to mogliście grać na Cyprze.
Teraz od pierwszego spotkania tej rundy powinniście zapierd@lać na dupach do upadłego, od 1 do 90 min (plus doliczony czas gry), żeby te punkty wyszarpać i przywieźć do Wrocławia.
Człowieku w jakim świecie Ty żyjesz? Spójrz na tabelę, następnie w terminarz i pomyśl zanim coś powiesz, zachowując przy tym minimum rozsądku i samokrytyki. Przecież to co Ty wygadujesz, to jest gwałt na logice.
"Taki jest sport..." Sport uprawiają ludzie ambitni, a m.in Twoja gra nie ma z tym nic wspólnego.
Super, że masz względnie dobre zdanie na temat swojej gry i postawy, ale musisz wiedzieć, że jest ono raczej odosobnione i generalnie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.
~Max(2018-02-11 12:20:35)
Start ligi i te same tłumaczenia, te same wyniki, te same błędy. Dramat. Szkoda słów.
arav(2018-02-11 11:30:58)
Cała obrona była beznadziejna. A to co wyprawiali panowie Celeban i Pawelec o nawet ciężko skomentować. Dzięki panowie za to co zrobiliście dla Śląska ale chyba już czas zejść ze sceny.
~stayer(2018-02-11 10:23:57)
Proszę pana, z tymi rurami to było tak: zimą wyleciały okna. U nas dwa, na szóstym piętrze dwa i na siódmym dwa... nie na siódmym jedno
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane