Kosecki kontuzjowany?

05.02.2018 (12:06) | Banan | skomentuj (2)
Jakub Kosecki doznał urazu ścięgna Achillesa, prawdopodobnie nie wystąpił w piątkowym sparingu na Cyprze. Pod znakiem zapytania stoi jego dyspozycja na sobotni mecz przeciwko Cracovii.


 

To byłaby fatalna wiadomość dla Jana Urbana, który i tak po wypadnięciu z gry Łukasza Madeja ma bardzo ograniczone możliwości na skrzydłach. Być może to właśnie był jeden z powodów nie podania do oficjalnej wiadomości składu, który zagrał z FC Nitrą.

Marcin Torz, dziennikarz tuwroclaw.com, skontaktował się z rzecznikiem prasowym Śląska Kacprem Cecotą, który niestety potwierdził złe informacje. Uraz nie wygląda poważnie, ale Kosa musi odbyć dokładniejsze badania, dopiero wtedy będzie wiadomo, jak długo czeka go przerwa.

Beneficjentem tej sytuacji może być Mathieu Scalet, który rozegrał sporo minut podczas zimowych meczów towarzyskich. Na skrzydle może też zagrać Mateusz Lewandowski, próbowany na tej pozycji w Lechii Gdańsk.


KOMENTARZE
~michal(2018-02-07 20:41:27)
do nikt ważny
muszę się z Tobą częściowo zgodzić... oczywiście nie wiem jak jest z tą kontuzją ale odniosłem takie samo idiotyczne wrażenie... dokładnie w rundzie jesiennej też (wobec kontuzji) nie grał z Cracovią i Legią i dopiero dał w Zabrzu zmianę (dobrą)... jeśli Kosecki tak bardzo ma w sercu Legię, to przykro mi, że Legia nie była nim zainteresowana a był Śląsk... i gwarantuję, że i dziś Legia nie byłaby nim zainteresowana... nie mogę się natomiast zgodzić co do statysty, bo w kilku meczach Kosecki był jednym o ile nie najlepszym zawodnikiem w drużynie...
nikt ważny(2018-02-06 17:38:23)
kosa wali w bambuko nie chce zagrać przeciwko legi i udaje że boli go nóżka w poprzedniej rundzie też tak było wroci za 3 tygodznie jakby nic sie stalo i dalej bedzie statystą
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane