Nabór - dołącz do redakcji ŚLĄSKnet!

01.02.2018 (20:05) | Pawlak | skomentuj (0)
Nie wszystkie okna transferowe zostały zamknięte. Poszukujemy osób, które wzmocnią naszą redakcję! Szukamy ludzi z pasją, dla których ważny jest Śląsk Wrocław i posiadają trochę wolnego czasu. Doświadczenie nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem. Dołącz do nas!


 

Poszukujemy redaktorów, korektorów, współpracowników do produkcji video i fotografów. Czekamy również na zgłoszenia grafików oraz webmasterów, którzy dodatkowo pomogą nam przy tworzonej obecnie nowej wersji serwisu.

Niestety okazało się, że nasz formularz dotyczący naboru nie działał poprawnie. Jeśli nie otrzymaliście odpowiedzi na zgłoszenie, to znaczy, że go nie otrzymaliśmy! Błąd został poprawiony. Można ponownie zgłaszać się na podstronie NABÓR lub wysłać bezpośrednio do nas maila na redakcja@slasknet.com.

To m.in. w ŚLĄSKnecie swój talent rozwijał Michał Zachodny (dziennikarz laczynaspilka.pl, wcześniej sport.pl), Tomasz Szozda (były rzecznik Śląska, obecnie biuro prasowe klubu), Andrzej Gomołysek (taktycznie.net, Krótka Piłka, trener Sparty Wrocław) czy Damian Filipowski (tuwroclaw.com).

Dołączenie do grona redakcyjnego to szansa na bliższe poznanie i dołączenie do grona nietuzinkowych osób, dla których Śląsk stanowi dużą część życia (m.in. Jacko – ponad 1000 obejrzanych meczów WKS-u od żaków po oldbojów, FPP – chodząca encyklopedia statystyczna zielono-biało-czerwonych), a przede wszystkim bycie blisko klubu i drużyny.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane