Przed Śląskiem kolejny sprawdzian

29.01.2018 (21:32) | Claudia Haor | skomentuj (0)

Choć pierwszy test na Cyprze zawodnicy WKS-u oblali, to już jutro będą mieli okazję się zrehabilitować. Podopieczni trenera Urbana rozegrają kolejny sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Tym razem przeciwnikiem WKS-u będzie MFK Karviná. Początek meczu o godzinie 14:00!


 

Wrocławianie mieli już okazję rozegrać spotkanie kontrolne przeciwko tej czeskiej drużynie w 2013 roku. Wówczas na stadionie przy ul. Oporowskiej Czesi musieli uznać wyższość rywala. Śląsk zwyciężył 3:1. W tamtym meczu wystąpiło trzech zawodników WKS-u, którzy do dziś reprezentują zielono-biało-czerwone barwy: Mariusz Pawelec, Kamil Dankowski i Jakub Wrąbel.Czy Wojskowi zdołają powtórzyć ten wynik także tym razem? MFK Karviná występuje w czeskiej ekstraklasie, obecnie zajmuje 13. miejsce w tabeli. Piłkarze WKS-u powinni zwrócić szczególną uwagę na Lukáša Budinskiego. Pomocnik w 13. meczach strzelił 5 bramek i zanotował 2 asysty.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane