Anglik bez oferty od Śląska

29.01.2018 (14:28) | Banan | foto: York City FC | skomentuj (4)
Tyler Walton nie będzie nowym piłkarzem Śląska. Anglik co prawda zaprezentował się dobrze podczas sparingu rezerw i w czasie testów we Wrocławiu, ale klub nie zaproponował mu kontraktu.


 

To decyzja sztabu szkoleniowego i dyrektora sportowego Adama Matyska. – Zdecydowaliśmy się postawić na naszych wychowanków. Walton co prawda zaprezentował się z dobrej strony, ale nie odbiega znacząco od poziomu zawodników już grających w rezerwach Śląska – powiedział nam rzecznik prasowy Śląska Kacper Cecota.

Walton o miejsce w składzie musiałby rywalizować m.in. z Konradem Poprawą czy Pawłem Kucharczykiem, a zdaniem trenerów, lepiej postawić na młodych Polaków.

Wrocławianie cały czas badają rynek i analizują ewentualnych kandydatów do wzmocnienia pierwszej drużyny. Pojawił się m.in. temat portugalskiego lewego obrońcy Joazinho, ale jego klub CD Tondela nie zamierza łatwo się go pozbyć. Poza tym do walki o zawodnika stanął bułgarski Łudogorec Razgrad, a jak się łatwo domyślić, jest to walka z góry przez Śląsk przegrana.


KOMENTARZE
~ttt(2018-01-29 18:15:38)
smutek, byłem przez przypadek na treningu clj , obciążenia to "wakacje", z tego chleba nie będzie, a młodzi na cyprze - może z nimi i pierwsza ósemka, ale w III lidze, życzę powodzenia, a kierownikom i prezesom WKS więcej odwagi i może więcej yutuba, tam jest wiele informacji jak prowadzić profesjonalnie klub piłkarski
~noooo(2018-01-29 17:30:40)
Za to już we Wrocławiu jest gość na którego z utęsknieniem czekaliśmy czekaliśmy :) Mateusz Lewandowski wypożyczony do czerwca z Lechii Gdańsk, Będzie się działo :)
~Zwykły kibic(2018-01-29 17:02:22)
I bardzo dobrze!!! Trzeba stawiać na naszych, młodych UTALENTOWANYCH. Druga ósemka murowana
~Tomasz K.(2018-01-29 14:46:22)
Dziwna decyzja ... niby próbowali dobrze ja za argumentować ale...
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane