VIDEO: Podsumowanie 2017 roku

21.01.2018 (09:17) | Banan | skomentuj (1)
W premierowym magazynie, nagranym przed tygodniem, podsumowujemy 2017 rok i typujemy, jak będzie wyglądał 2018. Liczymy na Wasze komentarze – jak podoba się Wam taka forma nagrania? Oprócz problemów z dźwiękiem, za które przepraszamy. Prosimy o udostępnianie filmu na Waszych profilach. Po kliknięciu na „więcej” znajdziecie nasze zestawienia 2017 roku – zapraszamy do dyskusji!


 

Najważniejsze wydarzenia 2017
Utrzymanie Śląska w ekstraklasie
Nieudana sprzedaż klubu
70-lecie istnienia Śląska

Najlepsza drużyna 2017
Zespół U19 grający w Centralnej Lidze Juniorów

Najlepszy trener 2017
Dariusz Sztylka (Centralna Liga Juniorów)

Najlepszy piłkarz 2017
Ryota Morioka i Kamil Biliński (pierwsza połowa roku)
Michał Chrapek i Marcin Robak (druga połowa roku)

Najlepszy transfer 2017
Michał Chrapek i Marcin Robak

Najlepszy mecz 2017
Śląsk 6:0 Ruch
Śląsk 3:2 Lechia

KOMENTARZE
~JPNZ(2018-01-22 15:38:49)
Podsumowanie w tej formule zdecydowanie na plus, pokuszę się o opinię że poszło Wam zdecydowanie lepiej jeśli chodzi o dźwięk i interesującą treść niż w legijnej wersji podobnego debiutu "Stan Futbolu".

Oczywiście nie obyło się bez błędów jak w przypadku tego fragmentu (https://youtu.be/TYV_Qfneemo?t=1833) dotyczącego drużyny Jawnego która tak wysokie statystyki bramkowe nabiła w Lidze Dolnośląskiej Juniora Młodszego a nie w CLJ U-17, w której dopiero zagra w rundzie wiosennej a do której to awansowała po wygraniu DLJM i wygranych barażach z Czarnymi Żagań.

Tutaj możecie zaznajomić się z dokładnym regulaminem oraz systemem awansów i spadków w CLJ U-17 oraz awansami z wojewódzkich lig jak DLJM:

https://www.pzpn.pl/public/system/files/site_content/635/1977-Regulamin%20CLJ%20U-17.pdf

Możecie w tej formule robić nie tylko podsumowania roczne ale również publikować opinie redakcji dotyczące aktualnych doniesień z klubu lub transferowych przymiarek zanim dojdzie do zakontraktowania kolejnych Tarasovsów, interesujące byłoby również poruszanie tematów w których macie odmienne zdanie co dodało by jeszcze kolorytu.

Pozdrawiam i powodzenia.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane