Współpraca z profesorem Janem Chmurą

17.01.2018 (20:22) | Pawlak | przegladsportowy.pl | skomentuj (4)
Sztab szkoleniowy Śląska Wrocław rozpocznie współpracę z wrocławską AWF. Dzięki niej piłkarze WKS-u mają lepiej się prezentować pod względem motorycznym. Konkretniej chodzi o współpracę z profesorem Janem Chmurą, szefem uczelnianego zakładu motoryki.


 

- Profesor Chmura pracował z sukcesami w wielu klubach ekstraklasy. Maczał palce między innymi w sensacyjnym mistrzostwie Polski, zdobytym w 2007 roku przez Zagłębie Lubin - przypomina "Przegląd Sportowy"

KOMENTARZE
~Jap(2018-01-18 23:21:30)
Tu nie jest potrzebny profesor, tylko Oro Profesoro. Wystarczy zadzwonic do Lenczyka i spytac, jak dawal im w dupe w Spale.
Sprawa Lenczyka to taki pilkarski fenomen. Zrobil z druzyna wyniki, jakich Slask nie mial od lat. Wszystko dzieki ciezkim treningom i madrosci trnerskiej. Pilkarze jednak byli za glupi aby zrozumiec dlaczego zostali wice i mistrzami Polski i spowodowali zwolnienie Lenczyka. A do tego Mila, Kazmierczak i reszta pillarzy obrazili sie jak za ich plecami trener wygarnal prawde o druzynie prezydentowi miasta.
Po Lenczyku byl juz tylko zjazd w dol. Oczywiscie udalo sie Sympatycznemu Czechowi zrobic brazowy medal, tylko ze to takze byl owoc wczesniejszej pracy Lenczyka. Malo tego, gdyby Slask sam sie nie oslabil przez spiewy pilkarzy na Rynku, druzyna w poerwszych meczach nie fralaby w oslabieniu przae dyskwalifikacje.
~Zgredek(2018-01-18 19:09:34)
od lat mówię o nawiązaniu współpracy ze specami z awf, a oni amerykę odkryli... Słuchaliby co ma "prosty lud" do powiedzenia, a nie siedzą i pierdzą w stołki.
~Najorski(2018-01-18 14:31:19)
Dobra decyzja!
~Wojjj(2018-01-18 10:30:33)
Haha sensacyjne czyli kupione
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane