Jan Urban będzie trenerem Śląska w meczu z Cracovią

05.01.2018 (13:49) | adrdan95 | gazetawroclawska.pl | skomentuj (8)
Prezes Śląska Wrocław w rozmowie z Gazetą Wrocławską stwierdził, że Jan Urban poprowadzi WKS w meczu z Cracovią. - Bardzo chciałbym, żeby pracował we Wrocławiu do końca sezonu, a dopiero potem sensowne jest zastanawianie się, jaki jest efekt jego pracy - dodaje.


 

Tym samym nie ma już żadnych wątpliwości co do tego, czy przy Oporowskiej nastąpi zmiana szkoleniowca, choć jeszcze przed ostatnim jesiennym spotkaniem z Jagiellonią Białystok decyzja była jasna: czas na zmiany. Zwycięstwo na koniec roku i kilkanaście następnych dni zmieniły jednak optykę wrocławskiego ratusza.

KOMENTARZE
~benek(2018-01-07 21:05:17)
Porównywanie Urbana do Wengera a Śląsk do Arsenalu to zbyt wielkie nadużycie. Wenger jest wybitnym trenerem z sukcesami. Już trenując AS MONACO pokazał jak dobrym jest trenerem. Z Arsenalem zdobywał dwa razy dublet. Arsenal z Wengerem nie przegrał ani jednego meczu w całym sezonie!! Jakoś nie pamiętam sezonu, aby Arsenal pod wodzą Wengera walczył o utrzymanie… cały czas są w czubie tabeli być może najlepszej ligi świata.

Urban, to sympatyczny facet, były świetny piłkarz, ale słaby trener.
Przypomnę, że Śląsk pod wodzą Urbana nie wygrał ANI JEDNEGO MECZU NA WYJEŹDZIE !!!!
Dysponując jednym z najlepszych składów, grali fatalnie.
Kontuzje tylko w niewielkim stopniu tłumaczą trenera.

Uważam, że Śląsk musi zmienić trenera i to możliwie szybko, tak aby już nowy szkoleniowiec przygotował drużynę do rundy wiosennej.
Trzeba było w cywilizowany sposób załatwić sprawę rozstania zaraz po zakończeniu rundy.
Bobowiec i Matysek to inna para kaloszy.
Akurat oni powinni dokończyć swoją robotę.
Rozumiem, ze prezes broni trenera bo sam go namaszczał ale brak wyników jest bezdyskusyjny.
Nie wiem na czym opiera swój optymizm prezes Bobowiec… na dobrej atmosferze? … o ile wiem atmosfera była dobra, ponoć nawet bardzo dobra od samego początku przyjścia trenera Urbana.
~Orel(2018-01-07 11:49:47)
A co z rozwiązaniem kontraktu z Joviciem i Makiem za ich kasę można by było ściągnąć z dwóch nowych zawodników.
~Luk(2018-01-06 14:30:17)
Dokładnie @Kibic a Urban niestety nie ma jaj ażeby pogonić to towarzystwo do roboty.
~Kris(2018-01-06 10:02:19)
Więc co to za zawodnicy bez ambicji. Górnik ma młodych którzy chcą grać a my młodych którzy muszą grzeac ławę bo Urban woli vecka tarasova. Czyli kto ponosi winę za motywację trener. (idź na trening i zobacz co się dzieje u nas smiechy hihy usmieszki i po treningu bo i tak zagram bo kto na moje miejsce wejdzie). Prezes za brak wyników powinien polecieć to on i matysek wybrali te gwiazdy za 60tyś.
~Dragon99(2018-01-06 09:05:23)
Do kibic. Skoro mamy tak mocny skład to powiedz mi w którym jeszcze klubie ekstraklasy pierwszy skład miał by Tarasovs?
Dobra, dobra, to tylko jeden grajek, ale ile bramek wpadło po jego błędach?!
Wszyscy czepiają się Wrąbla, który gra pierwszy sezon w ekstraklasie, a ta piz... Tarasovs przegrywa główki z takim Kunem co ledwo go z za stołu widać. Do tego brak szybkości i z techniką też ma problemy.
Następny Vacek... co podanie to kontra, co się wróci w pole karne to rzut karny... w którym klubie by grał w takiej formie?! Tylko tam gdzie już innych graczy brakuje
~Kibic(2018-01-05 19:20:22)
Do Kris
A powiedz mi kto w tej lidze ma niby lepszy skład (No może Legia)
Co chcesz mi powiedzieć ze Wisła,Górnik,Korona czy Arka mają lepszych piłkarzy?
Piłkarzom Śląska brak ambicji,ale jak oni mają mieć ambicje do odnoszenia sukcesów skoro sam Bobowiec twierdzi ze klubu nie interesuje podium i gra w pucharach.
Dla Polskich piłkarzyków liczy się tylko co miesięczna wypłata,dobre auto,modelka u boku,całe ręce wydziarane i włosy na żel.
~Kris(2018-01-05 15:23:57)
Brak kasy na pokrycie kontraktu i żeby zatrudnić drugiego to dadzą mu czas do końca sezonu. Brak trenera brak zawodników brak transferów zimą. Tym składem max to będzie utrzymanie. Nastepny sezon to samo jesteśmy średnim klubem i cieszmy się ze nie spadamy do 1 ligi.
~JatoJa(2018-01-05 14:18:39)
Zostawić Urbana dajcie szansę. To dobry trener a każdemu może się trafić porażka i to nie jedna. Przykład jest w Anglii - Arsenal i Wenger.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane