Kadra Śląska na turniej Amber Cup

03.01.2018 (20:09) | Pawlak | slaskwroclaw.pl | skomentuj (1)

Już tradycyjnie Śląsk Wrocław weźmie udział w halowym turnieju głównym Amber Cup, który odbędzie się 7 stycznia. Tym razem wykazać będą się mogli młodzi zawodnicy I zespołu, rezerwa oraz juniorów starszych. Trenerem drużyny będzie Tomasz Horwat.



 

W turnieju głównym weźmie udział 6 zespołów podzielonych na dwie grupy:
- Grupa A: Lechia Gdańsk, Drutex-Bytovia Bytów, Miedź Legnica
- Gruba B: Śląsk Wrocław, Wisła Płock, Fabryka Futbolu (piłkarze z agencji menedżerskiej)

Kadra Śląska Wrocław: Maksym Wadach (nowy bramkarz II zespołu Śląska), Adrian Mynarski, Paweł Kucharczyk, Konrad Poprawa, Mathieu Scalet, Adrian Łyszczarz, Maciej Pałaszewski, Sebastian Bergier, Szymon Lewkot, Łukasz Sztylka, Maciej Buławski, Mateusz Młynarczyk.

Harmonogram turnieju głównego Amber Cup 2018

Faza Grupowa:
14:10 – Miedź Legnica – Drutex-Bytovia
14:37 – Fabryka Futbolu – Wisła Płock
15:04 – Lechia Gdańsk – Drutex-Bytovia
15:31 – Śląsk Wrocław – Wisła Płock
15:58 – Lechia Gdańsk – Miedź Legnica
16:25 – Śląsk Wrocław – Fabryka Futbolu
16:52 – Mecz pokazowy finalistów turnieju dziecięcego
17:19 – Półfinał I – zwycięzca grupy A – drugie miejsce grupy B
17:46 – Półfinał II – zwycięzca grupy B – drugie miejsce grupy A
18:13 – Mecz pokazowy drużyn Kamila Grosickiego i Sławomira Peszki
18:40 – Mecz o trzecie miejsce (przegrani półfinałów)
19:00 – Finał (zwycięzcy półfinałów)



KOMENTARZE
~Maks (2018-01-03 23:07:39)
Ten Lewkot to podobno dobry kocur.
Tadeusz Pawłowski bardzo go zachwala
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane

Ostatni mecz
Sparingi 2018/2019
15 lipca 2018r., 15:30
Slovan Liberec - Śląsk Wrocław
1:1
Najbliższy mecz
Ekstraklasa 2018/2019
21 lipca 2018r., 15:30
Śląsk Wrocław
Cracovia

Sonda
Które miejsce zajmie Śląsk na koniec sezonu?
1
2-4
5-8
9-14
15-16
 
Śląsk info
1.kolejka Ekstraklasy:

20.07.2018(18:00)
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin 1:0

20.07.2018(20:30)
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 0:1

21.07.2018(15:30)
Śląsk Wrocław - Cracovia :

21.07.2018(18:00)
Wisła Kraków - Arka Gdynia :

21.07.2018(20:30)
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin :

22.07.2018(15:30)
Górnik Zabrze - Korona Kielce :

22.07.2018(18:00)
Wisła Płock - Lech Poznań :

23.07.2018(18:00)
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice :



Ekstraklasa
NazwaMeczePunktyBramki
1.Miedź Legnica 1 3 1-0
2.Lechia Gdańsk 1 3 1-0
3.Wisła Płock 0 0 0-0
4.Górnik Zabrze 0 0 0-0
5.Wisła Kraków 0 0 0-0
6.Cracovia 0 0 0-0
7.Piast Gliwice 0 0 0-0
8.Śląsk Wrocław 0 0 0-0
9.Arka Gdynia 0 0 0-0
10.Korona Kielce 0 0 0-0
11.Lech Poznań 0 0 0-0
12.Zagłębie Lubin 0 0 0-0
13.Legia Warszawa 0 0 0-0
14.Zagłębie Sosnowiec 0 0 0-0
15.Jagiellonia Białystok 1 0 0-1
16.Pogoń Szczecin 1 0 0-1
Pełna tabela/Terminarz/Wyniki Strzelcy

Ostatnie tweety

Wyszukiwarka
 
Polecane video


Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk: oprawa kibiców


Sport Track IV liga
Nazwa Mecze Punkty Bramki
1.Śląsk II Wrocław 30 73 74-27
2.Foto-Higiena Gać 30 73 78-31
3.Bielawianka Bielawa 30 62 58-34
4.Sokół Marcinkowice 30 54 62-42
5.Górnik Wałbrzych 30 51 51-40
6.Piast Żerniki 30 45 51-46
7.Unia Bardo 30 45 57-55
8.Sokół Wielka Lipa 30 44 51-45
9.Polonia-Stal Świdnica 30 38 42-39
10.Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 38 55-56
11.Polonia Trzebnica 30 37 45-49
12.Nysa Kłodzko 30 36 50-67
13.MKP Wołów 30 29 43-55
14.Wiwa Goszcz 30 29 39-64
15.Pogoń Oleśnica 30 16 30-66
16.Karolina Jaworzyna Śląska 30 11 22-92
Pełna tabela/Terminarz/Wyniki Strzelcy
http://www.lechia.gda.pl lechia-gdansk.pl