Ruchy transferowe

18.12.2017 (17:17) | mkierakowicz | twitter | skomentuj (7)
Na następne ligowe spotkanie z udziałem piłkarzy Śląska poczekamy do lutego. Przerwa w rozgrywkach potrwa blisko dwa miesiące, jednak już teraz pojawiają się pierwsze spekulacje odnośnie przemeblowania kadry wrocławskiego zespołu. Z klubem mają pożegnać się Michał Mak i Boban Jović. Obaj piłkarze od dłuższego czasu są kontuzjowani. Skrócenie ich wypożyczeń ma pozwolić na odciążenie klubowego budżetu i sprowadzenie nowych zawodników. Mówi się o Jakubie Wójcickim oraz Mateuszu Szczepaniaku z Cracovii. Obaj piłkarze dostali niedawno wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów. Pojawił się również temat wypożyczenia młodego stopera z zespołu rezerw niemieckiego Augsburga.

KOMENTARZE
~bajanafun(2017-12-19 16:24:17)
Wpuszczać młodych i znaleźć tylko konkretnego stopera. Jeżeli pożegnać to Tarasovsa, Jovica i Maka jeżeli nie będzie gotowy na styczeń i zgrupowanie na sto %. Urban musi zostać tylko Rada Nadzorcza musi go dobrze opierniczyc za blokowanie młodych. Naprawdę Poprawa, Luczak, Scalet czy Bergier są gotowi na grę 30 minut w meczu. Tylko wprowadzanie w każdym meczu chociaż jednego młodziaka da nam przyszłość. Ja bym jeszcze popracował z tymi którzy w rezerwach się wykazują.
~Mongoloid(2017-12-18 23:13:58)
benek - ale przecież Mak jest tylko wypożyczony to jaka to jest inwestycja na przyszłość? Poza tym - kto by go chciał kupić?!
~wrocek(2017-12-18 20:51:42)
Michała Maka bym zostawił to dobry gracz Jovicia bym pożegnał i Tarasovsa teź ( o ile to jest możliwe )Wójcicki był podstawowym zawodnikiem pasów i brał bym go.Zastanowił bym się nad tym Niemcem z Ausburga. Może jeszcze ktoś konkretny się trafi.Co z Urbanek to jest pytanie.Może Grand by przyszedł.
~Kris(2017-12-18 19:44:34)
Czy to będą wzmocnienia ? W cracovi się nie łapią to w Śląsku mają odpalić. Napewno trzeba dwóch obrońców. To piorytet i obu transfery były przed powrotem do treningów.
~benek(2017-12-18 19:27:59)
Maka koniecznie zostawić, dać mu się odbudować. To będzie inwestycja na przyszłość, zdrowy Mak to jeden z lepszych skrzydłowych w lidze.
Jovic - zrezygnować, tu nie powinno być wątpliwości.
Wójcicki - jeśli będzie wolny brać.
Szczepaniak - zupełnie nie rozumiem po co? ...mamy młodych.
Moim zdaniem, potrzebujemy składu (nawet wiekowego) na dwa-trzy lata, aż w tym czasie młodzi z CLJ dobiją do składu pierwszej drużyny.

Pytanie co z trenerem?
~BadB(2017-12-18 18:40:44)
Defensorów nam trzeba ,a nie napastników!
~Tomasz K.(2017-12-18 18:19:51)
Co do tych 3 wzmocnień i odesłaniu kontuzjowanych to jestem na tak !!!
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane