Mathieu Scalet na dłużej we Wrocławiu

18.12.2017 (17:02) | mkierakowicz | slaskwroclaw.pl | skomentuj (3)
Mathieu Scalet przedłużył kontrakt ze Śląskiem. Nowa umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2020 roku. W kontrakcie zawarto opcję przedłużenia o kolejny rok. 20-letni pomocnik od niedawna znajduje się w pierwszej drużynie WKS-u. Na swoim koncie ma jeden występ w Ekstraklasie. Był to pamiętny derbowy pojedynek z Zagłębiem, w którym młody zawodnik w ostatniej akcji meczu walnie przyczynił się do zwycięstwa zielono-biało-czerwonych.

KOMENTARZE
~wrocek(2017-12-18 20:42:54)
Dobra decyzja Śląska. Scalet to materiał na dobrego piłkarza.Warunki ( wzrost) ma idealne.Dużo pracy przed nim ale jest młody i kariera jest przed nim.Mam nadzieję źeby Śląsk z Mathieu będzie miał pociechę.
~leszczuk(2017-12-18 20:24:03)
Takie wejście. Strzelił decydującą bramkę i tyle go widzieliśmy. Dlaczego nie dają ciągle pograć młodym tylko takie wacki biegają.
~bajanafun(2017-12-18 19:17:25)
Jestem podbudowany dobra decyzja sztabu. Scalet to naprawdę dobry materiał na rasowego piłkarza. Warunki ma doskonale. Raz zagrał pare minut i , chociaż plecami , ale strzelił bramkę. Na młodych trzeba stawiać. Widzę Łyszczarza, Scaleta, Bergiera czy tez innych młodych w pierwszej 18 częściej i na boisku przynajmniej po pół godziny, zwłaszcza na wyjazdach. Młodych trzeba uczyć grać na wyjazdach , bo potem będą jak nasze stare strzelby, ślepe i kulawe na obcej ziemi.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane