VIDEO: Trenerem nadal jest Jan Urban!

16.12.2017 (23:13) | Pawlak | skomentuj (9)

KOMENTARZE
~benedykt VII(2017-12-18 22:02:22)
Zastanawia mnie ta wiara w Urbana. Wygrana z Jagą była dość szczęśliwa, wcześniejsze porażki, bezbarwna gra w meczach z ZL i PGSz mimo wygranych. Jakoś ciężko doszukać się pozytywów.
Skład na górną połówkę tabeli, według mnie 3-5 siła ligi, nawet mimo kontuzji.
Nie byłem zwolennikiem zatrudnienia JU, ale z całego serca za Śląsk WKS i tym samym za Urbana trzymałem kciuki.
Po utrzymaniu i zakupach , wypożyczeniach przed rundą jesienną byłem optymistą.
Wydawało mi się, ze wszystkie transfery i pomysł na drużynę i grę są przemyślane.
Nikt nie oczekiwał cudów ale miał być progres.
Miało być super a jest tak jak rok temu.
Trener Urban sukcesy miał tylko w Legii.
W Zagłębiu, Osasunie, Lechu gra wyglądała tak jak teraz gra Śląska.
Gdybamy co z trenerem, ale nie wiemy jaką klub, zarząd ma alternatywę.
Jeśli mieliby przyjść ludzie typ Skorża, Wdowczyk, Rumak, Mroczkowski, Moskal to niech zostanie Urban.
Jeśli Urbana klub zwolni to następca musi być trenerem z wysokiej półki.
~kacper_33(2017-12-17 21:49:26)
Ta drużyna zaskoczy, i co do tego nie ma wątpliwości jak skończy się plaga kontuzji jakiej w Śląsku nie było przez kilka lat. Piłkarze są za trenerem tylko niech Janek zmusi ich do pracy ( w tym problem czy potrafi ) i będzie gites. Ta drużyna nie ma mistrzowskiego składu ale pokazała że potrafi grać przyjemną dla oka piłkę. Wywalanie teraz Janka to byłą by totalna bzdura, dajcie mu popracować.
~Morten XVI(2017-12-17 19:59:32)
do krzychu
człowieku o czym Ty w ogóle piszesz ? Jaki wariant oszczędnościowy czego Ty oczekiwałeś mistrzostwa ?
Ta drużyna jest budowana, potrzeba czasu i cierpliwości, Piłkarze są za trenerem, wrócą kontuzjowani może jakieś jedno lub dwa wzmocnienia dobrze przepracowany obóz i powoli do przodu ja wierze w Śląsk i wiem, że sukces drużyny pod wodzą trenera Urbana jest kwestią czasu, Dajmy trenerowi i piłkarzą pracować, wyniki przyjdą jestem o tym przekonany a My jako kibicie nie możemy tylko gderać w internecie. Trzeba wesprzeć drużynę, chodzić na mecze, zarażać rodzinę, znajomych do chodzenia na mecze. Wrocław to piękne duże miasto siła w Nas mieszkańcach !
HEJ ŚLĄSK !!
~Kibic(2017-12-17 18:17:08)
Brak ambicji nie tylko u Trenera i zawodników ale przede wszystkim władz klubu.
,,Celem jest 5 lub 6 miejsce i na to mamy skład''???
Panie Bobowiec,ja myślę ze walczy się zawsze o zwycięstwo,w tej lidze każdy może myśleć o pucharach ale widać ze władze Śląska za wielkich ambicji nie maja.
Największym problemem Śląska nie jest Urban tylko banda pijawek z miasta i nieudolni prezesi z panem na czele.
Wydaliście sporo kasy na wkładów,moim zdaniem spokojnie możemy się bić o najwyższe cele w tej lidze ale skoro prezes mówi ze Śląsk nic nie musi to ja myślę ze panu jak i całej bandzie pijawek które tylko doją kasę z miasta wypłata się też nie należy.
W niższych ligach jest masa młodych,zdolnych zawodników którzy by się chcieli wykazać.Sprowadziliście masę znanych nazwisk wydając sporą kasę i nie potraficie osiągnąć wyniku.Brak ambicji władz klubu przekłada się na wyniki na boisku!!!
~bajanafun(2017-12-17 15:40:53)
Bardzo dobra decyzja. Urban jeszcze pokaże na wiosnę co potrafi. Obronę trzeba rzeczywiście wzmocnić na środku, i do tego dołożyć jeszcze kogoś do strzelania bramek. Jak wróci Danek, Kokos i Czotra ze nie wspomnę o Kosie to zespół będzie naprawdę groźny. Tylko musza osiągnąć formę sprzed kontuzji. Gdyby tak Vacek był tym Vackiem z Piasta....
~Bartłomiej C.(2017-12-17 15:32:39)
Mi wystarczyło obejrzeć pierwsze 1:15 tego filmiku. Panie Bobowiec, problem w tym, że wielu zwykłych kibiców, ma lepszego nosa do trenerów czy transferów niż "specjaliści", których zatrudniliście i którzy biorą potężną kasę za swoją "pracę". Ja już przed sezonem podawałem kilka nazwisk, które spokojnie mogły być w Śląsku. Podejrzewam,że za mniejsze pieniądze niż większość graczy, która tu trafiła. Obecnie te nazwiska są coraz więcej warte i odgrywają poważne role w swoich klubach. A u nas co jest, każdy widzi. Dlatego mądre jest powiedzenie,że "ryba psuje się od głowy" i w sytuacji kiedy Bobowiec uważa się za nie wiadomo jakiego specjalistę, powinien w pierwszej kolejności odpowiedzieć za wyniki i wylecieć z hukiem. Kiedy w końcu Śląsk zacznie zarabiać np. na transferach??? Inne kluby czerpią z tego potężne korzyści, a my albo ściągamy emerytów, albo za bezcen oddajemy graczy, na których powinniśmy zarabiać z 10x tyle ile bierzemy.
~wrocek(2017-12-17 15:22:57)
Oby tak decyzja nie wyszła nam bokiem....Poza tym Peteri Forssell jest na celowniku Śląska i stoper z Ausburga Niemiec.
~KONRAD(2017-12-17 14:51:36)
Po pierwsze Miasto jako większościowy Udziałowiec może odwołać Prezesa.Po drugie nowy Prezes może zmienić trenera i dyrektora sportowego.Po trzecie dopóki nie wypowie się M.Bluj jako Przewodniczący Rady Nadzorczej Śląsk Wrocław S.S.A. wszelkie zmiany personalne w kierownictwie WKS to wróżenie z fusów.
~krzych(2017-12-17 13:52:11)
No trudno się mówi. Potraktujmy to jako wariant oszczędnościowy. W końcu te 4-ry czy 5 tysięcy zawsze przyjdzie!
Co nie zmienia faktu że Sympatyczny Janek to kiepski fachowiec.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane