Relacja LIVE: Śląsk - Jagiellonia (piątek, 20:30)

15.12.2017 (19:35) | Pawlak | skomentuj (7)
Zapraszamy na tekstową relację LIVE z meczu 21. kolejki ekstraklasy w której Śląsk zagra we Wrocławiu z Jagiellonią. Początek 10 minut przed pierwszym gwizdkiem, około godziny 20:20! Będziemy również pisać i komentować na facebooku oraz twitterze! Przypominamy, że naszą relację live przystosowaliśmy do urządzeń mobilnych. Zaglądnijcie na live.slasknet.com.

~Paweł(2017-12-16 14:45:01)
Bobowiec nie trzyma się koryta dobrze zarabiał wcześniej ty wks nie sprawdziło się ci w plecy paj.....cu
~Shaft(2017-12-16 14:07:36)
Wiesz jkl,
Każdemu można takie zagrania znaleźć. Ile razy Piotrek spóźnił krycie i był z tego gol i przegrana?
Albo Robak/Piech i zmarnowane setki? Taka niestrzelona seta w ataku to jak frajersko stracona piłka w obronie.
Wszyscy po nim jadą a obiektywnie wcale nie zagrał tak źle.
A szacunek dla kibiców to oczywiście zupełnie co innego. Ale też się liczy.
jkl(2017-12-16 11:04:17)
Shaft, a 100% sytuacja dla jagi z poczatku meczu? Przejecie niedokladnego podania i tylko zez napastnika nas uratowal. On jest takim Pawelkiem, tylko, ze pozycja inna. Mam sie cieszyc, ze do dzieci podchodzi? Ja bym wolal, by gral solidnie w kazdym meczu. Nie musi byc gwiazdorem, ale on podnosi cisnienie kazdemu, kto sledzi mecz...
~Shaft(2017-12-16 00:32:00)
Tarasovs nie grał źle. Naprawdę się starał i przynajmniej biegał. W porównaniu np z Robakiem który przespacerował cały mecz.
I jeszcze jedno. Tarasovs jako jedyny poszedł do dzieciaków na D. Piątki przebił. Zdjęcie zrobił. Autografy. Potem jeszcze na chwilkę pojawili się Mario i Słowik. Reszta poszła świętować wspaniałą rundę jesienną...
To taki wielki problem podejść?
Dzieciaki wytrzymały 90 minut na mrozie patrząc na ten pasjonujący spektakl i też należy im się szacunek. Jakby do B piłkarze nie poszli to byłby krzyk. Ale co tam... dzieci ich nie zwymyslają... szacunek dla Tarsovsa
~Luka(2017-12-15 22:45:11)
Rzeczywiście Tarasovs to tragedia ale kto ma tam na razie zagrać. Walcz Śląsku!
~Greso(2017-12-15 20:27:42)
Nie mam nic do trenera ..ale ku... ile można wstawiać Igora?
~wks(2017-12-15 18:43:59)
znowu w plecy: Bobowiec trzymający się koryta, Matysek ,, geniusz'', Urban na wylocie, Igor w obronie, Vacek ogrywający się w środku, puchy na trybunach - to nie przepowiednia to fakt : (