Jan Urban: Jestem wkurzony

09.12.2017 (18:22) | Pawlak | skomentuj (11)

Jan Urban: Za dużo nerwów, głos mi gdzieś uciekł. Trudno wytłumaczyć tę pierwszą połowę. Zanim strzeliliśmy bramkę to już 100% sytuację miał Piast Gliwice, a my mieliśmy gola w trzeciej minucie. Nie wykorzystali znakomitych swoich sytuacji w I połowie. W II połowie praktycznie ich nie mieli. My doprowadzamy do wyniku 2:1. Mamy na 3:1, a przy 2:2 mamy na 3:2. A najbardziej mnie wkurza sytuacja, gdy na boisku jest tylu doświadczonych zawodników, a my musimy tyle czekać na zmianę. Piast ma stały fragment gry, a nam uciekają bardzo cenne dwa punkty.

Ile jeszcze musi Tarasovs zawalić żeby nie dostawać szans?
Wiemy jaka jest sytuacja w linii obronnej. Nie dał rady pociągnąć w II połowie Augusto. Ale Robert zagrał dobrze na tej prawej obronie. Jakoś się to wszystko poukładało. Mieli przewagę w środkowej części boiska. Piast naprawdę gra dobrze w piłką. W II połowie Arek przykleił się bardziej do Sedlara i zabrakło im pomysłu na kreowanie sytuacji jakie mieli w I połowie.

Czy wiadomo już co z Kosą?
I za to zachowanie dostanie … nie można się tak zachować na boisku. Spokojnie sobie leży… Wkurzył mnie, nie pytałem co z nim.

Nie żałuje Pan, że w sytuacjach bramkowych Marcina nie było na jego miejscu Arka?
Arek rzeczywiście miał dzisiaj swój dzień ale to Marcin miał sytuacje, że gdyby strzelił to byśmy powiedzieli, że znowu wrócił i zaczął strzelać. Sam grałem jako napastnik i wiem, że tak się dzieje, że passa się przerywa. Trzeba umieć się przełamać. Ważne, żeby te sytuacje miał, to w końcu strzeli. Gorzej jakby w ogóle nie miał sytuacji.

Czy nie obawia się Pan o swoją posadę?
My trenerzy żyjemy z wyników i tyle. W Polskiej lidze to na którym miejscu w tabeli jest drużyna nie ma znaczenia. Każdy mecz jest trudny i z nikim łatwo się nie wygrywa, taka jest rzeczywistość.

~ZENEK (2017-12-11 21:59:04)
Panu już DZiękujemy!!!!
Trener do zmiany nie ogarnia towarzystwa obrona najsłabsza w lidze reszta gra na pół gwizdka .
TO OSTATNI DZWONEK CZAS PODKRĘCIĆ ŚRUBĘ PRZEREKLAMOWANYM KOPACZOM.
~JPNZ (2017-12-11 21:07:11)
Do @Obiektywnie

Jakoś nie widzę żeby ktoś w komentarzach wyzywał piłkarzy jak to próbujesz wmówić. Kibice (nie tylko Śląska) mają okazję na stadionie i przed telewizorami podziwiać kabaretowe zagrania piłki odbijającej się od Drewniakovsa oraz znikającego z boiska Vacka który opanował tę umiejętność lepiej niż iluzjonista Copperfield.

Przykro mi że nie doceniam tych pozorantów, ale wyżej sobie cenię umiejętności chłopaków z CLJ i nie potrafię wytłumaczyć jakie na Urbana ma haki wyżej wymieniona dwójka że nadal pojawiają się na boisku.
Obiektywnie (2017-12-11 13:14:26)
Po meczach z legia, lechem i Lechią wszyscy się zachwycali teraz trzeba wszystkich wymienić.... Jak widzę ludzi którzy wyzywają piłkarzy po meczu a jeszcze kilka tygodni temu rozpływali się nad tym jacy to oni nie są wspaniali to mnie krew zalewa. Trzeba było zostać piłkarzem i teraz grać o mistrzostwo Polski.
marenio (2017-12-11 09:26:02)
A ja jestem wkurwiony ! Tarasows to jest dno, zresztą nie tylko on.
~wojtas (2017-12-09 23:39:02)
Jacy zawodnicy takie wyniki
~Lwipazur (2017-12-09 20:52:14)
Myślę Panie Janku że to kibice są wkurzeni na Pana myśl szkoleniową na Pana pomysl na grę na Pana taktykę na Pana bezradność.... chyba już wystarczy tego mamiemia ...... nie da się tego już oglądać ...... od zwycięstwa z Lechem kilka miesięcy temu w każdym meczu jesteśmy Po prostu gorsi
~Bartłomiej C. (2017-12-09 20:46:40)
Na co czekają działacze? Na to, aż znów będzie rozpaczliwa walka o utrzymanie? Czy wyciągną jakieś wnioski i zareagują ostro w porę? O obronie Śląska szkoda teraz gadać. Jeśli nowy trener nic nie wymyśli to pozbyć się tych gwiazdeczek. Przed sezonem trener mówił, że kontraktuje zawodników dobrze znanych bo nie ma kasy na scouting. A ja, zwykły szaraczek, pisałem, żeby brać np. Kądziora. Jednak trener wolał "Vacka". Efekt mamy jak widać. Prawie każdy z tych piłkarzy kładzie "wacka" na wyniki...
~wrocek (2017-12-09 20:45:40)
Jasiu jesteś fajny gość ale już nie ogarniasz w Śląsku musi coś się zmienić w przeciwnym razie znowu po raz trzeci z rzędu będziemy się bronić przed spadkiem a z takim składem powinninny grać spokojnie w grupie mistrzowskiej.Tak jak wcześniej pisałem Piotr Stokowiec lub ktoś z zagranicy na trenera puki jeszcze jest czas...W przerwie zimowej konieczne wzmocnienia w obronie dobry stoper i prawy obrońca.
~jzw (2017-12-09 19:53:32)
Hej Śląsk!--- p.trenerze!!! Już było tak pozytywnie, młodzież WKS na boisku i wygrywamy ważny mecz.=====
Dzisiaj co zrobił Tarasovs = Nie sposób to wytłumaczyć. Może, że Celeban podał półgórną piłkę ale Trasowy sobie z nią nie poradził -- a gra w reprezentacji Łotwy …może dlatego ==
==Ale związku z tym jest pytanie. Dlaczego odsunął Pan od gry młodego Poprawę— że miał udział w straconej bramce w Gdańsku ? = ale jaki to był udział. Przecież Vacek wybił z Mu pod nóg piłke –a młody Poprawa jeszcze na swojej wlk.szybkości , w ekstremalny sposób dobiegł do napastnika Lechii próbując blokować jego strzał.....
–--A dziś Trasowy i ten beznadziejny Augusto wychodzą na boisku wow = Takie ma JO pomysły. NIE dopuszcza - nie wspomaga Pan ~~ powiewu młodości ~~ w grze w zespole WKS! W pańskim zamyśle jest dobrze gdy na boisku wyjdzie te super DOŚWIADCZENIE . Stawia Pan na TO ~~doświadczenie~~ Jak widać w tabeli , daleko Pan tym doświadczeniu nie zajechał - My kibice Śląska Wrocław też jesteśmy b. wkurzeni
~KibicPiknik (2017-12-09 19:29:01)
Sądzę że już starczy. Szacunek dla trenera za jego historię ale tutaj już chyba wystarcy.
~irpol (2017-12-09 19:05:51)
Niestety ale Pan Urban nie ma już pomysłu i powinien odejść.