Zielono-biało-czerwone Mikołajki

07.12.2017 (01:16) | Claudia Haor | kibiceslaska.pl | skomentuj (0)

Kibice Śląsk po raz kolejny pokazali, że mają wielkie serca. Tym razem wcielili się w rolę Mikołajów i zorganizowali spotkanie z dziećmi ze Świetlicy Środowiskowej “Bratnia Dłoń”. Fani WKS-u zadbali, by na twarzach podopiecznych ośrodka zagościł uśmiech w tym szczególnym dniu!


 

Z okazji Mikołajek Kibice Śląska z FC Oleśnica, FC Bierutów i Stowarzyszenia Kibiców Wielki Śląsk przygotowali coś specjalnego. Dzieci ze Świetlicy Środowiskowej “Bratnia Dłoń” w Oleśnicy zostały zabrane wynajętym autokarem do Wrocławia do GOjump Park Trampolin. Dzieciaki aktywnie spędziły czas, a po zabawie czekały na nie kolejne niespodzianki. W parku trampolin pojawił się Św. Mikołaj z prezentami oraz legenda Śląska Tadeusz Pawłowski. Każde dziecko otrzymało dwie paczki - jedną ze słodyczami, a drugą z pamiątkami klubowymi.

Od lat kibice Śląska organizują podobne akcje i inicjatywy, udowadniając, że kibicowska społeczność to nie tylko mecze. To zaangażowanie tych, którym zależy na dobru innych. Myślę, że radość dzieci jest na to najlepszym dowodem.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane