Rezerwy odpadły z Pucharu Polski

26.11.2017 (10:00) | jacko | skomentuj (2)
W ćwierćfinale Pucharu Polski okręgu wrocławskiego rezerwy Śląska przegrały w Marcinkowicach z Sokołem 1:2. Podopieczni trenera Horwata wystąpili w mocno okrojonym składzie. Oprócz zawodników na co dzień tremujących z I zespołem Macieja Pałaszewskiego, Daniela Łuczaka, Adriana Łyszczarza i Konrada Poprawy zabrakło zgłoszonych niedawno do ekstraklasy Pawła Kucharczyka i Mathieu Scaleta a także Patryka Calińskiego, Mateusza Czerwińskiego, Adriana Tabaki i Miłosza Taranka.


 

W I połowie gra była wyrównana przy lekkiej przewadze Śląska,ale sytuacji bramkowych zanotowaliśmy niewiele. Po przerwie gra była szybsza, w 70 minucie Śląsk objął prowadzenie po efektownym strzale Adriana Sobczaka z rzutu wolnego. Niestety Sokół szybko wyrównał po rucie karnym (faulowany był były gracz Śląska Tomasz Rudolf). Pierwszy strzał obronił bramkarz Śląska ale przy dobitce był bezradny, W 87 minucie drugą żółtą kartkę ujrzał Piotr Kucharczyk. W doliczonym czasie gry doszło do kontrowersyjnej sytuacji, która zadecydowała o losach meczu. W zamierzaniu podbramkowym Aleksander Sobczak obronił groźny strzał a dobitkę wybił z bramki Danielik. Po interwencji asystenta sędzia zadecydował, że piłka przekroczyła linię bramkową i odgwizdał bramkę dla gospodarzy, Z tym werdyktem nie mogli długo się pogodzić gracze Śląska i mieli spore pretensje do arbitrów. Najbardziej protestujący Adrian Sobczak otrzymał drugą żółtą kartkę i muiał opuscić boisko,
Skład Śląska Aleksander Sobczak - Kierkiewicz, Danielik, Piotr Kucharczyk, Adrian Sobczak, Kotfas, Kazimierowicz, Kubacki, Jaroszyński, Krocz, Kuśnierz.

KOMENTARZE
~P.Collina(2017-11-27 16:05:05)
Gdzie byl VAR!?
~bigos(2017-11-26 12:56:21)
Sędzia Kaloz
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane