Śląskowi Jubilaci: Jarosław Szandrocho

18.11.2017 (15:48) | adrdan95 | skomentuj (3)
Dzisiaj urodziny obchodzi fizjoterapeuta zielono-biało-czerwonych Jarosław Szandrocho. Pracę w Śląsku Wrocław rozpoczął 30 czerwca 1995 roku.


 

Dla Jarosława Szandrocho sezon 2017/18 jest 22 kiedy pracuje jako fizjoterapeuta piłkarskiego Śląska Wrocław. Dodatkowo jeden sezon spędził w koszykarskim WKS-ie. Od lat z pasją pracuje dla dobra zielono-biało-czerwonych wspierając sztaby szkoleniowe ponad 20 trenerów, którzy przez ten czas prowadzili drużynę. Z wrocławskim klubem był na dobre i na złe, zarówno w chwilach najsmutniejszych, gdy ten spadał do III ligi, jak i najwspanialszych, gdy zdobywał medale mistrzostw Polski.

Legendarny fizjoterapeuta znany jest również z zamiłowania do historii swojego ukochanego klubu. Przez lata zgromadził niezliczoną liczbę materiałów na temat przeszłości WKS-u. Jest również głównym inicjatorem wydania największego albumu poświęconego historii Śląska Wrocław.

Jarosław Szandrocho został też uhonorowany Brązową i Srebrną Odznaką Polskiego Związku Piłki Nożnej jak i Złotą Odznaką Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.

KOMENTARZE
~Bartłomiej C.(2017-11-19 15:05:42)
Niedawno miałem przyjemność poznać Pana Szandrocho osobiście. Fantastyczny człowiek,prawdziwy pasjonat swojej pracy i świetny specjalista. Dziękuję za poradę w sprawie syna i życzę wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
~Pawił(2017-11-19 10:20:28)
Najlepszego Jaro ! Trzymaj szatnię jak zawsze :) zawodnicy się zmieniają a Ty jesteś niezmiennie.
~Mik(2017-11-18 17:07:06)
Panie Jarku 100 lat. Pan jest najwierniejszym kibicem
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane