Robert Pich: Zagraliśmy słaby mecz

03.11.2017 (22:48) | Claudia Haor | własne | skomentuj (1)

Wypowiedź Roberta Picha po meczu z Koroną Kielce.


 

Już długo czekamy na to zwycięstwo na wyjeździe. Dzisiaj bardzo chcieliśmy w końcu wygrać. Niestety znów jest ta sama sytuacja. Uważam, że zagraliśmy naprawdę słaby mecz.

Dziś znów zagrałem na obronie. Wiem, że to nie jest moja pozycja. Trener też o tym wie. Ostatnio ten wariant się sprawdził i była wiara, że taka decyzja, pomoże nam wygrać także z Koroną. Był to nasz błąd, bo nie graliśmy tak samo, jak z Pogonią. Musimy przeanalizować, dlaczego nie wyszliśmy na ten mecz z taką pewnością, jak u siebie. Tracimy dużo piłek, dużo bramek na wyjazdach i ostatnio nic nie strzelamy. Nie chcę mówić, że to wina ustawienia, ponieważ graliśmy już w różnych konfiguracjach. Dlatego ten problem leży gdzieś w nas, zawodnikach. Musimy się dobrze nastawić na grę poza własnym stadionem, wyjść na przeciwnika z większą agresją. Przed własną publicznością zwyciężamy, pniemy się w górę, ale co z tego, jeśli przegrywamy na wyjazdach i wciąż stoimy w tym samym miejscu.

Co do rzutu karnego to wydaje mi się, że tam nie było kontaktu. Napastnik widział, że Kuba wychodzi bardzo wysoko do niego. Moim zdaniem przeskoczył jego nogi, a wyglądało to na faul - tak to widziałem z mojej pozycji.

KOMENTARZE
~Kowal71(2017-11-04 06:58:36)
Trzeba było jeszcze Robaka dać na obrone a wrombla na atak ci za idiotyczne decyzję podejmuje trener
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane