Jakub Wrąbel: Ciąży nad nami jakieś mini fatum

03.11.2017 (21:34) | Pawlak | skomentuj (5)
Jak to było z tym rzutem karnym z Twojej perspektywy?
Jakub Wrąbel: Faul był, ponieważ dotknąłem końcówką buta zawodnika Korony. Nie ma tutaj co więcej drążyć tego tematu. Dotknąłem - karny się należał i koniec sprawy.


 

Czy Korona Was zaskoczyła swoją grą?
Byliśmy przygotowani, że Korona wyjdzie na nas agresywnie. Będzie starał się grać w piłkę. Są na fali. Niestety coś nam dzisiaj nie wyszło. Może zabrakło koncentracji i skończyło się jak skończyło.

Miałeś dzisiaj dużo roboty. Mogliśmy naliczyć kilka parad bramkarskich.
Moje parady bramkarskie przy wyniku 0:3 niewiele znaczą. Gdyby mecz zakończył się remisem albo naszą wygraną to moglibyśmy się zachwycać. Trzeba polepszyć zamiast tego, grę całego zespołu. W kolejnym meczu musimy powalczyć o zwycięstwo.

Czy istnieje jakiś problem z Waszą grą na wyjazdach?
Ciąży nad nami jakieś mini fatum. Nie możemy się przełamać na wyjazdach. Miejmy nadzieję, że jak najszybciej uda nam się to nadrobić. Mamy teraz dwa mecze u siebie i na tym musimy się skupić.

KOMENTARZE
~Maks(2017-11-07 15:44:18)
Za mecz z Pogonią to mało mu loda nie robiliście.
A teraz słaby dla was
~NordicThunder(2017-11-06 12:08:28)
Słabym bramkarzem jesteś Kuba
~Fryta(2017-11-03 22:56:13)
Tak, masz rację ciąży fatum i to nie mini, bo ma aż 194 cm wzrostu, a jego imię to Jakub.
~pio(2017-11-03 22:50:40)
dalej stój jak kloda w bramce bedzie spoko ..... no i laga tylko na kogo ??????? jak Kosa przy Rymaniuku to jak maluch przy autobusie
~zzz(2017-11-03 21:49:30)
Nie żadne fatum, tylko graliście beznadziejnie i w pełni zasłużenie przegraliście. Przecież Śląsk stworzył 1 sytuację w całym meczu. Szczególnie beznadziejni Cotra, Srnic, Piech, Vacek, Chrapek, Kosecki. Pytanie - ile jeszcze żałosnych meczów musi zagrać Cotra, żeby Augusto wskoczył do składu? Na początku sezonu grał nieźle, ale się skończyło, może czas to w końcu dojrzeć.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane