VIDEO: Dwugłos trenerski

03.11.2017 (21:02) | Pawlak | skomentuj (3)


 

KOMENTARZE
gargamel(2017-11-04 15:47:29)
Panie Urban czy Pan widzi co wyrabia Celeban z Pawelcem w obronie. Cotra to chyba miał zanik pamięci bo nie wiem czy w meczu dwa razy kopnął piłkę do kolegi - czyli ogólnie mówiąc katastrofa w obronie. W płocku celeban krył przeciwnika od piłki jak w koszykówce. Póki nie zmontujemy porządnej obrony nic z tego nie będzie. Chyba najsłabsza dzisiaj w lidze. Przejdźmy do pomocy - Vacek zajebał już 3 bramkę - jest tak słaby że na dzień dzisiejszy nie załapał by się do gry w żadnej drużynie z ekstraklasy a i trudno by mu było w pierwszej lidze. Ale Urban uparcie na niego stawia no tzw. pupilek. Chrapek tego meczu również nie zagrał na swoim poziomie. Ale "walka" Piecha i Robaka żenująca postawa obu. Piech jest dla mnie dzisiaj żadnym zawodnikiem, żadnym Robaka bronią bramki ale na boisku biega jakby miał w rękach worek cementu. Poniżej oczekiwań Kosecki. Ale Panie Urban jak się nie da wygrać to się remisuje - niestety nie z tą formacja obronną.
~Kibic(2017-11-04 13:09:12)
Janek, idż na kurs taktyki do Gino. Panie Bobowiec, szukaj Pan już nowego trenera. Pan Urban zwyczajnie już odbiega od poziomu nawet Ekstraklasy. Żadnego pomysłu na grę, nic... Żal było ten mecz oglądać.
~L Solarz(2017-11-03 21:28:16)
Jasiu , Fasola ' Urban ma tylko tyle do powiedzenia ?
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane