Piotr Celeban: Stać nas na ósemkę

03.11.2017 (20:50) | Pawlak | skomentuj (3)

Stajecie się takim Doktor Jekyll & Mr Hyde. U siebie lejecie wszystkich, a na wyjeździe jeszcze nie wygraliście. Czy to jest jakiś problem mentalny?
Piotr Celeban: Po prostu znów tracimy głupie bramki. Strata w środku boiska, wyjście napastnika, nie wiem czy był spalony, karny i strata gola. Mieliśmy okazję zdobyć bramkę na 1:0 i mecz mógłby się inaczej ułożyć. Ciężko cokolwiek powiedzieć, jeśli się przegrywa 0:3. Jestem pewien, że z tego wyjdziemy. Te wyjazdy zaczną funkcjonować. Musimy się skupić na meczu z Arką Gdynia i derby z Zagłębiem. Mamy dwa mecze u siebie i musimy je wygrać.


 

Jak oceniasz grę defensywy. W ostatnich dwóch wyjazdach straciliście aż 7 bramek.
Defensywa to jest nie tylko czterech obrońców i bramkarz. Każdy odpowiada za osobę w swojej strefie. Wszyscy musimy biegać w tam i z powrotem. Musimy jako zespół poprawić grę obronną. Nie z takich problemów już wychodziliśmy. Spadnie na nas krytyka, musimy ją przyjąć na klatę i dalej trenować i ćwiczyć. Jesteśmy wkurzeni ale po meczu to każdy jest mądry. Przed meczem zawsze jesteśmy nastawieni na wygraną. Staraliśmy się. Nikt nie może nam odmówić ambicji. Jest dużo do zrobienia jeśli chodzi o grę defensywną całego zespołu.

Czym Korona zaskoczyła?
Niczym. Wiedzieliśmy jak grają. Do momentu straty bramki, w miarę dobrze to wyglądało. Oczywiście mieli optyczną przewagę. Korona stwarzała sobie sytuacje po naszych błędach. Musieliśmy gonić wynik, musieliśmy się trochę otworzyć i Korona to wykorzystała. Trzeba przyznać, że są na fali. Tylko można im pogratulować a my musimy się skupić na sobie. Stać nas na ósemkę. Mamy zespół doświadczonych zawodników. Pokażemy charakter w kolejnych meczach.

Czy wynik 3:0 oddaje to co się działo na boisku?
Tak. Korona była skuteczniejsza i strzeliła bramki. Nie ma argumentów, żeby powiedzieć, że nie.

KOMENTARZE
~Criss(2017-11-03 22:09:22)
Piotr, osemkę, ale chyba spadkowa z tą grą....
~L Solarz(2017-11-03 21:37:47)
Piotrek Ty chyba z koniem przez ścianę sie ....... Zakładam sie z Tobą o butelkę Anyżówki ze skończycie w dolnej usemce Jestes taki sam czaruś jak twoj trener JU , Fasola ' . Spotkamy sie z wami na treningu , Wrocławskie słowiki.
~bobo(2017-11-03 21:01:34)
Piotrek zobacz powtórkę takie babole jakie popełniasz ostatnio i nie tyko ty w obronie aż zęby bolą oglądać to obrona do dupy i tyle
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane